Kubica ukończy wyścig? Dostaniesz 25 PLN od LV BET!

Już w niedzielę czeka nas inauguracja sezonu 2019 Formuły 1. Czy Robert Kubica ukończy GP Australii? Jeżeli tak się stanie, bukmacher LV BET przyzna ci specjalny bonus 25 PLN!

Kubica ukończy wyścig? Dostaniesz 25 PLN od LV BET!
Kubica ukończy wyścig? Dostaniesz 25 PLN od LV BET!

Formuła 1 obstawianie

F1 Zakłady Bukmacherskie z dnia na dzień zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród polskich graczy. Powrót Roberta Kubicy po 8 latach wzbudza ogromne emocje, a także daje szansę do zarobku na obstawianiu!

Pierwszy wyścig tegorocznego sezonu Formuły 1 odbędzie się w Australii. To właśnie tam kierowcy rozpoczną batalię o tytuł mistrzowski.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Jeżeli postawisz u bukmachera LV BET kupon za co najmniej 50 PLN o kursie 2.00 lub większym, a Kubica ukończy niedzielny wyścig, otrzymasz 25 PLN ekstra!

Polscy Bukmacherzy

GP Australii bonus

Pamiętaj, że w twoim zakładzie muszą znaleźć się jedynie typy dotyczące GP Australii 2019.

Zgodnie z oficjalną informacją zamieszczoną w regulaminie promocji, zakłady postawione na: “Robert Kubica: [Czy będzie sklasyfikowany? TAK/NIE]” nie kwalifikują się do opisywanej oferty.

Kupon promocyjny można zawrzeć tylko między środą (13 marca) a niedzielą, w której odbędzie się wyścig w Australii. Każdy z raczy ma czas do rozpoczęcia rywalizacji kierowców bolidów, czyli do 17.03.2019 do godziny 06:10 polskiego czasu!

Nie masz konta w LV BET? Założysz je za darmo już teraz za pośrednictwem oficjalnej strony tego bukmachera. Oto, jak musisz to zrobić:

  1. Wchodzisz na www.LvBET.pl
  2. Wypełniasz formularz rejestracyjny
  3. Podajesz kod promocyjny “BETONLINE
  4. Zgarniasz 20 PLN bez depozytu, a potem nawet 1500 PLN za wpłaty na konto!

Bonus otrzymany w promocji na zakłady F1 ważny jest tylko przez okres 30 dni od momentu zaksięgowania na profilu gracza.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image