Liga Mistrzów i Liga Europy. 500 PLN bonusu w LvBET!

Po tygodniu przerwy wracamy do emocji związanych z Ligą Mistrzów oraz Ligą Europy. Jeżeli masz swoje typy na najbliższe mecze, możesz wziąć udział w konkursie przygotowanym przez legalnego bukmachera LvBET, w którym za pierwsze miejsce można otrzymać aż 500 PLN bonusu! 

Liga Mistrzów i Liga Europy. 500 PLN bonusu w LvBET!

500 PLN bonusu bukmacherskiego

Jeżeli chcesz wziąć udział w promocji, musisz posiadać darmowe konto na www.LvBET.pl. Rejestracji można dokonać w każdej chwili i całkowicie przez internet.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

W konkursie bukmacherskim, który trwa w dniach 6-8 marca, brane są pod uwagę kupony KOMBI postawione za minimum 20 PLN na zakłady związane ze spotkaniami Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy.

Zwycięzcą zostanie osoba z kuponem z NAJWYŻSZYM KURSEM. Oczywiście, brane są pod uwagę tylko i wyłącznie zwycięskie kupony.

Bukmacher LvBET przygotował pięć nagród dla najlepszych uczestników. Nagroda pierwsza to aż 500 PLN bonusu, który może być wykorzystany na obstawianie zakładów!

Nagrody w konkursie na LM i LE:
 • 1. miejsce – 500 PLN
 • 2. miejsce – 250 PLN
 • 3. miejsce – 150 PLN
 • 4. miejsce – 100 PLN
 • 5. miejsce – 80 PLN

Zobacz aktualne kursy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy na WWW.LVBET.PL!

Wszystkie nagrody przyznawane są automatycznie na konta odpowiednich graczy. Każdy z uczestników może maksymalnie otrzymać jeden dodatek pieniężny.

Typy na Ligę Mistrzów

W ofercie na wtorek dominują przede wszystkim kursy na spotkanie PSG z Realem Madryt. Paryski klub będzie grał bez Neymara, ale mimo wszystko jest faworytem starcia przed własną publicznością. Gra na “Królewskich” może się jednak opłacać, ponieważ za postawioną złotówkę na ich zwycięstwo można zgarnąć grubo ponad 3 złote!

Kursy na LM w LvBET
Kursy na LM w LvBET

Znacznie łatwiej pretendentów do awansu do ćwierćfinałów wskazać we wtorkowym pojedynku numer dwa. Liverpool już w pierwszym spotkaniu z FC Porto pokazał, kto jest lepszy i według bukmacherów nic nie wskazuje na to, by “The Reds” na własnym stadionie mieli sprawić swoim kibicom jakąś niemiłą niespodziankę!

Najważniejsze punkty regulaminu promocji:
 • Zakłady kwalifikujące się do promocji muszą spełniać następujące warunki: przedmeczowy zakład kombi, selekcje tylko na spotkania Ligi Mistrzów i/lub Ligi Europy w dniach 06.03 – 08.03.2018.
 • W konkursie można używać tylko środków własnych.
 • Bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.
 • Ważność bonusu to 30 dni, od momentu jego przyznania.
 • Każdy użytkownik może otrzymać tylko jedną nagrodę.
 • Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową, a nagrody zostaną dodane do kont graczy w dn. 09.03.2018, do godziny 17:00 CET.

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image