KSW 42. Kursy, typy bukmacherskie, stream transmisja online PPV

Po miesiącach zapowiedzi i wyczekiwania kibiców nadszedł dzień, w którym odbędzie się 42. Konfrontacja Sztuk Walki. Jak wyglądają obecnie kursy na to wydarzenie, kogo wśród faworytów wymieniają eksperci i gdzie obejrzeć galę online w wysokiej jakości z polskim komentarzem?

KSW 42. Kursy, typy bukmacherskie, stream transmisja online PPV

KSW 42 kto walczy?

Oficjalny fight card uzupełniony był do ostatniego nazwiska na kilka tygodni przed rozpoczęciem gali, ale w ostatnich chwilach doszło do zmiany. Chris Fields, który miał walczyć z Marcinem Wójcikiem, nie doleciał do Polski ze względu na złe warunki atmosferyczne panujące w Irlandii. Naszemu rodakowi podsunięto do walki Hatefa Moeila. Bukmacherzy nie wierzą w zbytni sukces tego drugiego, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest on od polskiego fightera sporo cięższy i z pewnością jest w stanie sprawić w Atlas Arenie jakąś niespodziankę.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

KLIKNIJ TUTAJ i obejrzyj galę KSW 42 w HD!

W walce wieczoru Mamed Khalidov zmierzy się z Tomaszem Narkunem. Podczas oficjalnego ważenia obaj panowie pochwalili się wagą wynoszącą 92 kilogramy. I to właśnie w takim limicie odbędzie się main event. Kursy na to starcie od pewnego czasu ulegają sporym wahaniom. Jeszcze nie tak dawno to Mamed był wyraźnym faworytem. Obecnie jednak Narkun wcale nie wydaje się stać na przegranej pozycji, chociaż nadal wśród bukmacherów to nie on jest uznawany za pretendenta do zwycięstwa.

Oficjalny fight card KSW 42:
  • 92,0 kg: Mamed Khalidov (92 kg) vs Tomasz Narkun (92 kg)
  • 83,9 kg: Michał Materla (84,4 kg) vs Scott Askham (83,9 kg)
  • 70,3 kg: Mateusz Gamrot (70,3 kg) vs Grzegorz Szulakowski (70,2 kg) – walka o pas w wadze lekkiej
  • 56,7 kg: Ariane Lipski (56,7 kg) vs Silvana Gomez Juarez (56,4 kg) – walka o pas w wadze muszej
  • 95,0 kg: Łukasz Jurkowski (94,2 kg) vs Martin Zawada (94,7 kg)
  • 120,0 kg: Marcin Wójcik (99 kg) vs Hatef Moeil (118,2)
  • 56,7 kg: Karolina Owczarz (56,9 kg) vs Paulina Raszewska (57,2)
  • 65,8 kg: Filip Wolański (65,7 kg) vs Bartłomiej Kopera (66,3 kg)
  • 77,1 kg: Krystian Kaszubowski (77,4 kg) vs Chris Henze (76,9 kg)

Warto zaznaczyć, że w pojedynkach, w których nagrodą nie jest pas mistrzowski, obowiązuje tolerancja wagowa 500 gramów.

Kursy na KSW 42

U jakiego bukmachera najlepiej obstawiać konkretne wydarzenia? Jak przy okazji każdej imprezy sportowej, każda firma bukmacherska przygotowała własną ofertę, która różni się od tej konkurencyjnej. Trudno stwierdzić jednoznacznie, gdzie warto obstawiać KSW 42, ponieważ w jednym portalu mamy wyższe kursy na faworytów, natomiast w innym dużo bardziej opłaca się grać na tych, na których liczy znacznie mniej osób.

W przypadku main eventu, najwyższe kursy na Mameda Khalidova znajdziecie w forBET oraz Totolotku. Zupełnie inaczej wygląda kwestia typowania na Tomasza Narkuna. W przypadku stawiania na zwycięstwo “Żyrafy” najwyższy kurs znajdziecie w Fortunie i wynosi on dokładnie 2.36.

Kursy na KSW 42 (eFortuna.pl)
Kursy na KSW 42 (eFortuna.pl)

W walce o tytuł mistrzowski pań pomiędzy Ariane Lipski a Silvaną Gomez Juarez zdecydowaną faworytką bukmacherów i kibiców jest Brazylijka. Kursy na tą panią raczej nie wyglądają zbyt atrakcyjnie. Najlepiej jest w Milenium, chociaż kurs 1.17 raczej nikogo za bardzo nie skusi.

Jeszcze na parę tygodni przed KSW 42 to Łukasz “Juras” Jurkowski miał mieć większe szanse na zwycięstwo w swoim pojedynku. Obecnie bukmacherzy wydają się nie wierzyć w sukces popularnego fightera i komentatora sportowego. W Totolotku kurs na Jurkowskiego oscyluje nawet w granicach 2 złotych! Jeśli chodzi o Zawadę, najwięcej można zyskać w przypadku jego wygranej w LvBET.

Aktualne kursy bukmacherskie na KSW 42:

Typy na KSW 42

Łukasz Jurkowski to nie tylko zawodnik, ale również ekspert od MMA, który przez wiele lat komentował starcia wojowników na KSW. Na kogo skłania się typować “Juras” na najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki. Posłuchajcie sami i przy okazji sprawdźcie, co sądzi o swoim zbliżającym się pojedynku rewanżowym z Martinem Zawadą.

Promocje bukmacherskie 

Bonus 100 PLN na KSW przygotował legalny bukmacher LvBET. Każdy, kto jest w u niego zarejestrowany, może otrzymać dodatek do wygranych w wysokości do 100 PLN w przypadku, gdy Łukasz Jurkowski zwycięży swoją walkę. Oferta obowiązuje do rozpoczęcia gali KSW 42 i jest dostępna tylko w przypadku kuponów KOMBI ze zdarzeniami związanymi z najbliższym KSW.

KSW 42 Totolotek

W weekendy nie organizuje się zbyt wielu promocji bukmacherskich, ale warto pamiętać, że na KSW 42 można skorzystać z gry bez podatku w legalnej firmie bukmacherskiej Totolotek. Jeżeli postawicie kupon mobilnie, otrzymacie 12% wygranych więcej, jeżeli tradycyjnie – 6% więcej!

Gdzie oglądać online KSW 42?

Jak przy okazji każdej gali KSW, również ta łódzka cieszy się ogromną popularnością, nie tylko wśród polskich internautów. Znalezienie transmisji online wcale nie jest tak trudne, jak mogłoby się to wydawać niektórym z was. Transmisja PPV online KSW 42 dostępna jest dla każdego, kto posiada dostęp do internetu. Co ciekawe, wszystkie walki można oglądać z komentarzem w kilku językach, w tym także polskim.

Oto krótki poradnik jak oglądać KSW 42:

https://youtu.be/8FI-65bBNCw

Czy warto korzystać z nielegalnych źródeł transmisji KSW? Nie! Tego typu transmisje narażają nas na wiele przykrych konsekwencji, nie wspominając już o tym, że oglądanie ich nie jest za bardzo komfortowe, gdyż często są wyłączone w trakcie najważniejszych walk. Nie dajcie się też zwieść stronom, które za dostęp do takich transmisji każą SOBIE płacić SMS-owo. Przypominamy, że o tego typu opłatę może upomnieć się tylko oficjalny dystrybutor materiałów wideo Konfrontacji Sztuk Walki.

Gala KSW 42 rozpocznie się o godzinie 20, natomiast studio wystartuje 60 minut wcześniej. Gospodarzem będzie Mateusz Borek, a jego gośćmi – wielu znanych ekspertów sportów walki i nie tylko.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image