Peter Schmeichel został ambasadorem bukmachera STS

Legendarny duński bramkarz z polskimi korzeniami, Peter Schmeichel, został nowym ambasadorem bukmachera STS. To nie jedyna nowość – zmieniło się też logo marki!

Peter Schmeichel został ambasadorem bukmachera STS
Peter Schmeichel został ambasadorem bukmachera STS

Duńska jakość u polskiego bukmachera

Byłego reprezentanta Danii oraz golkipera takich zespołów jak Manchester United szczególnie przedstawiać nikomu nie trzeba. Jego twarz często pojawia się na stadionach przy okazji wielkich imprez sportowych.

Od jesieni 2019 roku Peter Schmeichel będzie reprezentował markę STS w roli ambasadora. Wybór firmy wydaje się być skierowany głównie na rynek europejski, gdzie Duńczyk jest dość dobrze rozpoznawalną postacią.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Piłkarz – z polskimi korzeniami – jest doskonałym przykładem tego, że odważni wygrywają. Podjął wyzwanie i zdecydował się na wyjazd za granicę, który okazał się drogą do licznych sukcesów w świecie sportu. Jest to niezwykle bliskie naszej filozofii związanej z ekspansją zagraniczną STS” – komentuje wybór Mateusz Juroszek, prezes bukmachera STS.

Schmeichel na pokładzie STS

Wraz z nową postacią na pokładzie STS zmieniło się również logo firmy. Poprzednie, bardzo zasłużone zastąpione zostało nowoczesnym designem, który nawiązuje do tradycji i przyzwyczajeń graczy.

Nowe logo wizualnie reprezentuje podstawowe wartości, które jako marka mamy wpisane w nasze DNA – nowoczesność, dynamikę oraz silny i sportowy charakter. W naszej komunikacji niezmiennie stawiamy w centrum uwagi ludzi, którzy pasjonują się sportem, dzięki czemu mają wystarczające umiejętności, żeby dobrze typować – dodaje Juroszek.

Legalny bukmacher STS jest najbardziej rozpoznawalnym na polskim rynku. Posiada prawie 50% udziału w naszym kraju, a aż 80% jego obrotów generuje strona internetowa oraz aplikacja mobilna STS.

STS bonus bez depozytu. Aktualny kod promocyjny “BETONLINE”!

W każdej chwili wszyscy chętni mogą sprawdzić się w obstawianiu na stronie STS. Obecnie u bukmachera czeka na nowych graczy specjalny STS kod promocyjnyBETONLINE“. Wszyscy nowi typerzy mogą liczyć na 29 PLN bez depozytu oraz do 1200 PLN przy wpłacie numer jeden.

Konto bukmacherskie STS jest darmowe. Można je założyć bez weryfikacji dokumentów na www.STS.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button