NBA bierze przykład z Premier League

Wraz z legalizacja zakładów sportowych w USA, dyrektor operacyjny NBA i zastępca komisarza Mark Tatum będą starali się wzmocnić politykę hazardową swoich graczy, drużyn i personelu.

Tatum ogłosił, że NBA już zaczęło działać, aby zapobiec ewentualnym oszustwom, które mogą się pojawić wraz zakładami sportowymi.

Zasady gry NBA zabraniają obstawiania zakładów, ustawiania wyników meczów, ale również zachęcania innych do obstawiania zakładów lub wykorzystywania niewłaściwych wpływów lub manipulacji.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Tatum powiedział: “Próbujemy kształcić naszych fanów. Szkolimy naszych graczy i nasze zespoły. Trochę podchodzimy do tego ostrożnie, ale ogólnie uważamy, że regulacje zakładów sportowych są dobre, aby zostały one w pełni zalegalizowane w kraju.”

Angielska Premier League była w stanie znaleźć równowagę pomiędzy przychodem a odpowiedzialnością i z nich NBA chce brać przykład, jak twierdzi Tatum.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close