Cashback Etoto. 100 PLN na esport!

E-granie to nazwa najnowszej promocji bukmachera Etoto, w ramach której w każdym tygodniu można zdobyć do 100 PLN zwrotu za przegrany kupon z typami na esport!

Cashback Etoto. 100 PLN na esport!
Cashback Etoto. 100 PLN na esport!

Etoto zwrot za przegrane

Gracz, który chcesz skorzystać z opisywanej promocji, musi się do niej zapisać. Aby to zrobić, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę oferty, jaka dostępna jest w portalu Etoto.

Cashback przyznawany jest tylko w przypadku kuponu SOLO bądź AKO zawierającego zakłady na esport z oferty bukmachera. Stawka minimalna kwalifikująca się do promocji to minimum 50 PLN.

Marka Etoto raz w tygodniu dla każdego gracza przygotowała zwrot w postaci 50% zagranej stawki w kuponie promocyjnym. Przykładowo, grając za 80 PLN, można otrzymać 40 PLN w razie niepowodzenia!

Obstawianie esportu

Zakłady bukmacherskie na esport znajdziecie nie tylko na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Etoto, ale również w jego aplikacji mobilnej. Program na smartfony i tablety dostępny jest na systemy Android oraz iOS.

Wymagane stawiane przez organizatora promocji nie są specjalnie skomplikowane. Kwalifikacyjny kurs ogólny kuponu musi wynosić zaledwie 1.02! Nieważne zatem czy lubisz stawiać same pewniaki, czy też skupiasz się na nieco bardziej ryzykownych zakładach!

O przyznaniu zwrotu każdy informowany jest za pośrednictwem powiadomienia pop-up. Wystarczy zatwierdzić go po rozliczeniu kuponu promocyjnego, a ten powinien pojawić się na koncie maksymalnie w ciągu 20 minut.

Oferta specjalna i kod bonusowy eTOTO jest organizowana regularnie, w każdym tygodniu. Trwa do odwołania.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button