STS przedłużył umowę z KSW

Polskie zakłady bukmacherskie STS przedłużyły umowę z KSW, największą organizacją mieszanych sztuk walki w Europie.

Polski bukmacher STS sponsorem KSW

STS na dłużej z organizacją KSW

Bukmacher STS i KSW są ze sobą związani od lutego 2018 roku. Wspólne relację dotychczas przebiegały bardzo dobrze i oba podmioty postanowiły przedłużyć kontrakt o kolejne 12 miesięcy.

STS przez kolejny rok będzie zatem mógł piastować tytuł oficjalnego bukmachera KSW, a logotyp marki pojawi się m.in. na macie, bandach oraz ściance prasowej, na telebimach będą wyświetlane na żywo kursy z oferty bukmachera.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Na bieżący rok zaplanowanych jest co najmniej 5 gali organizowanych przez KSW, najbliższa już sobotę w Atlas Arenie w Łodzi.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

KSW to największa organizacja mieszanych sztuk walki w Europie. To partnerstwo zapewne pomoże wypromować STS poza granicami Polski, bo jak wszyscy wiemy, od tego roku firma Mateusza Juroszka oferuje swoje usługi również w innych krajach Europy, m.in. w Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Norwegii.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Ariel Maksym

Ariel jest już od lat w branży hazardowej, wie o zakładach bukmacherskich wszystko. Jeden z najbardziej poinformowanych ludzi w Polsce. Branże bukmacherską ma w jednym palcu.
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close