Obstawianie przez Telegram. Jak to działa i czy jest legalne?

Aplikacja Telegram to znany mobilny komunikator, który cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie, a także w Polsce. Niektórzy bukmacherzy idą za trendami i udostępniają możliwość obstawiania wydarzeń sportowych bez konieczności rezygnowania z rozmów ze znajomymi. Sprawdźcie, jak to działa w praktyce!

Obstawianie przez Telegram. Jak to działa i czy jest legalne?
Obstawianie przez Telegram – Płatne typy bukmacherskie?

Aplikacja Telegram – Obstawianie meczów przez telefon

Aby korzystać z aplikacji Telegram i obstawiać wydarzenia sportowe, korzystając z dostępnych w niej funkcji, nie potrzeba posiadać smartfona. Prawda jest jednak taka, że tę opcję docenią przede wszystkim właśnie fani urządzeń przenośnych, którzy nie wyobrażają sobie wyjść z domu bez telefonu czy tabletu. Oczywiście, poza samą apką, do pełni szczęścia potrzebujemy również profilu. Ten, na szczęście, zakłada się dosłownie w ciągu chwili i to z poziomu programu.

Czym jest właściwie opisywany tutaj dzisiaj Telegram? To narzędzie do komunikowania się z ludźmi z całego świata. Możemy w nim nie tylko prowadzić konwersacje ze znajomymi z prawdziwego świata, ale także dołączać do różnych grup tematycznych, na przykład, zrzeszających fanów Zakładów Bukmacherskich czy mieszkańców konkretnego miasta. Jakie wiążą się z tym korzyści?

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Na to pytanie raczej nie jest trudno znaleźć odpowiedź. Warto, na przykład, znaleźć ciekawą grupę, która oferuje typy na dziś i tym podobne. Musicie przygotować się jednak na to, że wielu korzystających z apki to osoby anglojęzyczne, chociaż w dzisiejszych czasach raczej nie stanowi to wielkiego problemu.

Zakłady bukmacherskie a Telegram

Nowoczesne firmy bukmacherskie robią co tylko mogą, by zapewnić graczowi komfortowe stawianie zakładów. Aplikacje mobilne dedykowane danemu portalowi to już za mało. Teraz do gry wkraczają dodatki do przeglądarek internetowych, a nawet… opcje obstawiania przez komunikatory mobilne! Obstawianie przez Telegram to ostatnio coraz większy trend na Zachodzie. Kto wie, może już wkrótce pojawi się on także i w naszym kraju.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Gdzie można typować mecze przez Telegram w Polsce? Niestety, na chwilę obecną – nigdzie. Żaden polski bukmacher (np. Fortuna) póki co nie oferuje takiej opcji, ale niewykluczone, że wkrótce się to zmieni. Warto obserwować przede wszystkim te firmy, które posiadają aplikacje mobilne, gdyż to one wykazują największe zainteresowanie nowinkami technologicznymi.

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny „BETONLINE”

Obstawianie online przez komunikator Telegram

Obstawianie meczów przez internet, a dokładnie w aplikacji Telegram, oferuje już teraz, między innymi, bukmacher 1xBet. Nie posiada on w naszym kraju licencji, dlatego też omówienie jego oferty powinniście traktować głównie jako ciekawostkę. Nie od dziś jednak wiadomo, że to właśnie firmy z zagranicy pierwsze decydują się na kroki, które dopiero później wykonują rodzimi bukmacherzy.

Jak wygląda obstawianie przez Telegram? Sprawa jest bardzo prosta i – co najważniejsze – bardzo wygodna. Z racji tego, że wspomniana aplikacja zapewnia wiele metod bezpieczeństwa, nie musimy martwić się o to, że podajemy jakieś poufne dane. Pamiętajmy jednak o tym, by robić to tylko w przypadku profili, do których rzeczywiście mamy zaufanie!

fuksiarz legalne obstawianie
Nowa oferta darmowych bonusów u Polskiego bukmachera Fuksiarz

Jak obstawiać przez Telegram?

Wielu początkujących graczy może mieć wrażenie, że tego typu typowanie meczów jest czymś wymyślnym albo skomplikowanym. Wręcz przeciwnie – tak naprawdę to jedna z najwygodniejszych metod typowania, z jaką można się spotkać w dzisiejszych czasach. Do korzystania z niej wystarczy dodać do listy znajomych podany przez buka profil, a następnie postępować zgodnie z jasnymi instrukcjami. Cały proces „dopasowywania” zajmuje niewiele czasu. A nawet jakby było inaczej, warto się poświęcić, bo wygoda związana z jednoczesnym czatowaniem ze znajomymi a obstawianiem jest naprawdę nie do opisania!

Telegram u bukmacherów online opinie

Co o możliwości obstawiania przez Telegram sądzą sami gracze? Jak w przypadku każdej nowości na rynku – mamy do czynienia zarówno z głosami sceptyków, jak i tych, którzy dość szybko pokochali tę nowość. Trudno stwierdzić czy obecnie więcej można znaleźć zwolenników czy przeciwników tego sposobu na typowanie. Warto jednak podkreślić, że są pewne wady.

Bukmacher Fortuna być może jako pierwszy wprowadzi funkcję obstawiania przez Telegram!
Bukmacher Fortuna być może jako pierwszy wprowadzi funkcję obstawiania przez Telegram!

Musimy brać pod uwagę, że komunikator to jednak coś zupełnie innego niż strona internetowa, a więc nie możemy przez niego załatwić dosłownie wszystkiego. Musimy też bacznie chronić nasze dane do logowania tak, aby nie padły w niepowołane ręce. Do komunikatora jest bowiem, wbrew pozorom, łatwiej się dostać chociażby współlokatorom, niż do loginu gracza w portalu bukmacherskim.

Najistotniejsze jest jednak to, że póki co w Polsce nie można u legalnych bukmacherów korzystać z tej opcji. Możemy zatem jedynie patrzeć na to, jak ten trend rozwinie się za granicą i czy zostanie przejęty przez polskie firmy, czy może też nie. Pamiętajcie, że na naszym blogu zajmujemy się wszelkiego rodzaju newsami dotyczącymi rynku bukmacherskiego, dlatego bez najmniejszego problemu będziecie dzięki nam na bieżąco z legalną bukmacherką i nie tylko!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 66

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button