Nieważne, komu kibicujesz w tej edycji Ligi Mistrzów, w ramach środowej promocji Forbet możesz zgarnąć koszulkę swojego ulubionego klubu piłkarskiego!

Odbierz koszulkę za darmo w Forbet!
Odbierz koszulkę za darmo w Forbet!

Promocja na środę dostępna w akcji Kalendarz adwentowy Forbet 2018 umożliwia graczom zdobycie wybranej koszulki meczowej klubu piłkarskiego. Oferta dotyczy tylko i wyłącznie drużyn występujących w tej edycji Ligi Mistrzów! 

Do tej promocji nie musisz się w żaden sposób zapisywać. Wystarczy, że spełnisz warunki podane w regulaminie. Oczywiście, uczestnikiem może zostać tylko i wyłącznie osoba, która jest zarejestrowana w Forbet i posiada środki na postawienie kuponu w dniu 12 grudnia. 

Zasady zabawy są proste: Stawiasz kupon za 39 PLN ze środowymi meczami Ligi Mistrzów, a jeżeli znajdziesz się w gronie pięciu osób z najwyższymi kursami w zwycięskim kuponie, otrzymasz nagrodę! 

Zwycięzcy zostaną poinformowani przez organizatora drogą e-mailową w ciągu 24 godzin od zakończenia promocji. Pozostaje ci zatem zagrać kupon, kibicować faworytom i trzymać kciuki za własne szczęście! 

Wykorzystałeś już kod promocyjny „BETONLINE” na stronie bukmachera Forbet?

Uwaga! W promocji liczą się tylko kupony rozliczone do końca tej środy, to jest 12 grudnia. Wszystkie inne zakłady nie będą brane pod uwagę. 

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili i to całkowicie za darmo. W tym celu wystarczy wejść na www.iForbet.pl i wypełnić formularz rejestracyjny online! 


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu