13 października w hali widowiskowo-sportowej w Poznaniu odbędzie się jedyne w swoim rodzaju wydarzenie – gala FAME MMA 2. Bukmacher LV BET, sponsor imprezy, przygotował ciekawy bonus dla miłośników freak fightów!

Promocja od LV BET na FAME MMA 2!
Promocja od LV BET na FAME MMA 2!

Oferta dostępna dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.LvBET.pl. Nie trzeba się do niej zapisywać, podobnie jak nie jest wymagany żaden LvBET kod promocyjny.

W ramach promocji na FAME MMA 2 można zgarnąć wygrane większe o 50 procent i to aż do kwoty 50 PLN. Co trzeba zrobić, by zakwalifikować się do tego bonusu?

Gala FAME MMA 2 – OGLĄDAJ ONLINE!

LvBET bierze pod uwagę tylko kuponu AKO z co najmniej trzema typami na wydarzenia z gali FAME MMA 2. Kurs nie może być niższy niż 2,00.

Promocja bonusowa obowiązuje do dnia 13 października do końca doby. Dodatkowe pieniądze mogą być przyznane tylko i wyłącznie w przypadku wygranego kuponu.

Na jednego gracza przysługuje tylko jedna premia. Pierwszy kwalifikujący się zakład będzie brany pod uwagę.

Jeżeli skorzystasz z opcji Cash-Out, na twoje konto nie wpłynie bonus.

Przyznany bonus podlega 3-krotnemu wymogowi obrotu, po minimalnym kursie 1.75.

Obstawianie FAME MMA 2 możliwe jest tylko u bukmachera LvBET, który jest oficjalnym bukmacherem i sponsorem tego eventu!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu