Przechodzisz do Totalbet – zgarniasz 100 PLN na dzień dobry!

Totalbet na wielkanocny piątek przygotował specjalny bonus dla nowych graczy. Zasady są proste: przychodzisz do bukmachera, pokazujesz kupon od konkurencji i zgarniasz nawet 100 PLN!

Przychodzisz do Totalbet - zgarniasz 100 PLN na dzień dobry!
Przychodzisz do Totalbet – zgarniasz 100 PLN na dzień dobry!

Totalbet promocja dla nowych

Oferta specjalna dostępna jest jedynie dla osób, które jeszcze nie posiadają konta na stronie internetowej marki bukmacherskiej Totalbet. Przypominamy, iż można w tej marce otrzymać na dobry początek bonus bez depozytu!

Nie masz czasu na pełną rejestrację? Właśnie do tego służy konto tymczasowe Totalbet, czyli możliwość rejestracji bez weryfikacji danych! Na naszej stronie znajdziesz szczegóły na ten temat.

totalbet zakłady online
totalbet zakłady online

Bonus w Totalbet online

Na czym polega promocja na 19 kwietnia? Dokonujesz rejestracji na stronie Totalbet, wysyłasz na e-mail organizatora oferty skan przegranego kuponu zagranego u innego legalnego bukmachera i odbierasz nawet 100 PLN zwrotu.

Uwaga! Dodatkowe pieniądze można otrzymać tylko w ten piątek. Bonusu nie będzie można odebrać w żaden inny dzień!

Jeden gracz może otrzymać tylko jeden cashback, dlatego ważne jest, by wybrać taki kupon, w którym zagrałeś za najwięcej środków. Oczywiście, ostateczny wybór należy do ciebie!

A jeśli grasz już w Totalbet, zerknij na STS bonus bez depozytu. Na ten moment nasz kod promocyjnyBETONLINE” pozwala na otrzymanie 29 PLN bez wpłaty i nawet do 1000 PLN za depozyt numer jeden!

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button