Siedmiu bukmacherów stara się o licencje w Polsce!

Już wkrótce w Polsce może pojawić się aż siedmiu nowych legalnych bukmacherów. Wśród starających się o koncesję jest jeden podmiot z zagranicy!

Siedmiu bukmacherów stara się o licencje w Polsce!
Siedmiu bukmacherów stara się o licencje w Polsce!

Licencje nowych bukmacherów w Polsce

Po wejściu w życie ustawy hazardowej branża bukmacherska w Polsce zmieniła się diametralnie. Obecnie gracze mogą grać legalnie jedynie w firmach posiadających licencje Ministerstwa Finansów. Te natomiast uzyskuje się w specjalnym procesie, gdzie należy spełnić kilka warunków, w tym dokonać wpłaty w wysokości 200.000 złotych.

Zgodnie z informacjami, jakie można przeczytać na Twitterze, w Polsce stara się obecnie o licencję aż siedem nowych podmiotów. Podobno wśród nich jest jedna marka z zagranicy. Która? Jak udało nam się dowiedzieć, prawdopodobnie chodzi o Bwin Polska. Serwis ten od bardzo dawna deklaruje chęć powrotu na polski rynek, jednak dopiero teraz widać, że nie są to jedynie słowa rzucane na wiatr.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

W ostatnim czasie legalnymi bukmacherami stały się dwie marki Totalbet, która ze swoją ofertą wystartowała na początku lipca 2018 oraz Cherry Online Polska – prawdopodobnie będzie występować pod nazwą PZBuk, a pierwsze zakłady będzie można w niej stawiać pod koniec tego roku.

Źródło informacji

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się konkretów w kwestii nowych legalnych marek bukmacherskich. Zapewniamy, że będziemy informować naszych Czytelników na bieżąco.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.  Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image