Już wkrótce w Polsce może pojawić się aż siedmiu nowych legalnych bukmacherów. Wśród starających się o koncesję jest jeden podmiot z zagranicy!

Siedmiu bukmacherów stara się o licencje w Polsce!
Siedmiu bukmacherów stara się o licencje w Polsce!

Po wejściu w życie ustawy hazardowej branża bukmacherska w Polsce zmieniła się diametralnie. Obecnie gracze mogą grać legalnie jedynie w firmach posiadających licencje Ministerstwa Finansów. Te natomiast uzyskuje się w specjalnym procesie, gdzie należy spełnić kilka warunków, w tym dokonać wpłaty w wysokości 200.000 złotych.

Zgodnie z informacjami, jakie można przeczytać na Twitterze, w Polsce stara się obecnie o licencję aż siedem nowych podmiotów. Podobno wśród nich jest jedna marka z zagranicy. Która? Jak udało nam się dowiedzieć, prawdopodobnie chodzi o Bwin Polska. Serwis ten od bardzo dawna deklaruje chęć powrotu na polski rynek, jednak dopiero teraz widać, że nie są to jedynie słowa rzucane na wiatr.

W ostatnim czasie legalnymi bukmacherami stały się dwie marki Totalbet, która ze swoją ofertą wystartowała na początku lipca 2018 oraz Cherry Online Polska – prawdopodobnie będzie występować pod nazwą PZBuk, a pierwsze zakłady będzie można w niej stawiać pod koniec tego roku.

Źródło informacji

Na tę chwilę nie wiadomo, kiedy możemy spodziewać się konkretów w kwestii nowych legalnych marek bukmacherskich. Zapewniamy, że będziemy informować naszych Czytelników na bieżąco.


TotalBET zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.  Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Siedmiu bukmacherów stara się o licencje w Polsce!
5 (100%) 1 vote
etoto