Połowę mniejszy podatek na finały NBA!

Oferta specjalna dla klientów bukmachera LV BET, którzy planują obstawianie finałów NBA 2018. Tylko teraz, typując rywalizację koszykarską Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers, płaci się jedynie połowę podatku od wniesionej stawki!

Połowę mniejszy podatek na finały NBA!
Połowę mniejszy podatek na finały NBA!

Oferta specjalna jest dostępna do 19 czerwca i obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku zakładów na finały NBA 2018. Aby skorzystać z tej promocji, trzeba być zarejestrowanym graczem na www.LvBET.pl i mieć pobraną aplikację mobilną bukmachera LV BET!

W ciągu jednego dnia można postawić więcej niż tylko jeden kupon promocyjny. Warto podkreślić, że w ofercie liczą się zakłady przedmeczowe, live oraz pojedyncze.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Podatek 6% jest przyznawany automatycznie w przypadku kuponów spełniających kryteria podane w regulaminie promocji.

Nie można otrzymać obniżonego podatku, grając w mobilnej wersji strony internetowej bukmachera!

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat oferty specjalnej na finały NBA, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę firmy LV BET.

Finały NBA promocja LV BET
Finały NBA promocja LV BET

Nowi gracze także są uprawnieni do skorzystania z obniżonego podatku. Muszą jedynie zagrać taki kupon, jaki pozwala na wzięcie udziału w promocji.

Niestety, w chwili obecnej LV BET nie udostępnia aplikacji mobilnej w wersji na systemy operacyjne inne niż Android. Nie wiadomo, czy ten stan rzeczy ulegnie zmianie jeszcze przed zakończeniem rywalizacji o puchar NBA.

Jeżeli planujecie oglądać spotkania Golden State Warriors – Cleveland Cavaliers, sprawdźcie, gdzie oglądać NBA online!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close