Wygrane powiększone o 14% – oto oferta specjalna legalnego bukmachera LvBET przygotowana na październikowe mecze Polaków w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA. 

Bonus na Ligę Narodów w LvBET
Bonus na Ligę Narodów w LvBET

Promocja jest dostępna dla wszystkich osób, które są zarejestrowane u bukmachera LvBET. Konto może być założone w każdej chwili – zarówno na tradycyjnej wersji strony, jak i edycji mobilnej.

Znasz kod promocyjny LvBET na rok 2018?

Bonus w wysokości 14% wniesionej stawki obowiązuje tylko w godzinach 16.45-22.45 w dniach, w których rozgrywane będą mecze Polski w Lidze Narodów.

Oferta obowiązuje jedynie w aplikacji mobilnej LvBET. Przenośna wersja strony, a także jej inne odmiany nie są zaliczane na poczet wymaganego obrotu środków.

Maksymalnie w promocji można zgarnąć 50 PLN.

Już teraz możecie sprawdzić, gdzie są najwyższe kursy na mecz Polska – Portugalia! Pamiętajcie jednak, iż w zestawieniu nie jest uwzględniony żaden bonus przygotowany na to spotkanie.

Premię od LvBET można otrzymać jedynie w przypadku obstawiania meczów Ligi Narodów w dniach 11 oraz 14 października.

Następujące rodzaje zakładów brane są pod uwagę w tej promocji: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze oraz kombi.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, rekomendujemy zapoznanie się z pełnym regulaminem tej oferty, który znaleźć można na stronie bukmachera.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu