Odbierz większe wygrane w Fortunie. 14% ekstra na niedzielę!

Bukmacher legalny Fortuna przygotował na niedzielę bonus od wygranych. Co zrobić, by zgarnąć aż 14% ekstra? Dowiedz się więcej już teraz, na czym polegają Happy Hours!

Odbierz większe wygrane w Fortunie. 14% ekstra na niedzielę!
Odbierz większe wygrane w Fortunie. 14% ekstra na niedzielę!

Fortuna Happy Hours

Happy Hours, czyli szczęśliwe godziny, to specjalny bonus bukmacherski dla graczy, który pozwala na zdobycie powiększonych wygranych.

O co dokładnie chodzi? To bardzo proste – stawiasz kupon na stronie Fortuny za konkretną stawkę, a w przypadku wygranej, otrzymasz doładowanie w wysokości 14% od sumy zdobytych środków. Przykładowo: W normalnych okolicznościach masz do wygrania 100 PLN, a w promocji – aż 114!

etoto kod bonusowy
Darmowy bonus bez depozytu w Etoto. Kod promocyjny: BETONLINE

Większe wygrane – tylko przez dwie godziny!

Do oferty wliczają się kupony Fortuna zagrane za co najmniej 20 PLN. Zakład musi zawierać przynajmniej trzy spotkania piłkarskie z oferty prematch.

Wirtualne Sporty Fortuna nie są brane pod uwagę, a więc można grać jedynie na mecze prawdziwych zawodników!

Uwaga! Happy Hours polegają na tym, że oferta dostępna jest tylko w wyznaczonych godzinach. W tym przypadku jest to przedział między 15 a 17!

Nie możesz kuponu promocyjnego łączyć z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.

Jeżeli jeszcze nie masz konta na stronie bukmachera organizującego tę promocję, pamiętaj, że przy rejestracji możesz wykorzystać Fortuna kod promocyjny.

Dodatkowo, każda osoba zarejestrowana u tego buka otrzymuje dostęp do darmowych meczów online!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button