Zakłady Bukmacherskie Totolotek rozszerzają ofertę na zakłady live.

Od 1 października Totolotek znacznie rozszerzył swoją ofertę wydarzeń, które można zawierać na żywo!

Livebetting jest bardzo popularny wśród klientów firm bukmacherskich i każdy operator ma ten produkt w swoim portfolio gier. W dobie internetu nie jest możliwe, aby firma odniosła sukces tylko z zakładami typu pre-match czy sportami wirtualnymi.

Zakłady na żywo dają nam emocje od pierwszej do ostatniej minuty. Totolotek wie, że jest to bardzo ważny segment dlatego począwszy od tego miesiąca znacznie rozbudował swoją ofertę na zakłady live, zarówno na desktopie, jak i na urządzeniach mobilnych.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Totolotku, kliknij tutaj.

Totolotek to jeden z rekomendowanych przez nas operatorów. Możesz zawierać zakłady u tego operator bez obawy o konsekwencję prawne. Obecnie na terenie całego kraju, Totolotek posiada ponad 350 punktów naziemnych i oczywiście oferuje zakłady online na swojej stronie internetowej i dedykowanej aplikacji mobilnej na system iOS i Android.

________________________________________________________________________TTotolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

 


bonusy bez depozytu