Totolotek i Ekstraklasa bez podatku!

W piątek rozpoczyna się druga kolejka piłkarskiej Ekstraklasy. Dzięki ofercie bukmachera legalnego Totolotek możesz stawiać na swoich faworytów bez podatku!

Totolotek i Ekstraklasa bez podatku!
Totolotek i Ekstraklasa bez podatku!

Promocja dostępna dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.Totolotek.pl.

Oferta na Ekstraklasę obowiązuje w przypadku zakładów na żywo bądź Toto-Mix. W ramach gry bez podatku liczą się tylko i wyłącznie kupony zagrane za minimum 20 PLN – stawka maksymalna nie jest uwzględniona w regulaminie.

Kurs całkowity kuponu nie może wynosić mniej niż 2.00. Należy jednocześnie pamiętać, że w przypadku korzystania z gry bez podatku na Ekstraklasę trzeba uwzględnić typ na tę ligę!

Zakłady pojedyncze także brane są pod uwagę! Jeżeli chcesz sprawdzić jak wygląda aktualna oferta na najbliższe mecze Ekstraklasy, wystarczy, że odwiedzisz oficjalną stronę bukmachera Totolotek.

W promocji nie musi być podawany żaden kod bonusowy.

Piątkowe mecze w najlepszej polskiej lidze kwalifikują się do oferty „Gram Grubo Piątek”, natomiast pozostałe podlegają nieco innym warunkom:

  • kupon prosty Toto-Mix lub Live
  • stawka co najmniej 20 PLN
  • min. 3 zdarzenia na kuponie
  • kurs całkowity 2.50 lub więcej
  • min. kurs pojedynczych zdarzeń 1.30
Kursy bukmacherskie Ekstraklasa 2018
Kursy bukmacherskie Ekstraklasa 2018

Warto sprawdzić aktualne kursy i przygotować sobie typy bukmacherskie, by być przygotowanym jeszcze przed rozpoczęciem się weekendu na dobre!

Jeżeli macie jakieś wątpliwości na temat tej oferty, możecie skorzystać z pomocy Biura Obsługi Klienta Totolotek.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button