Oferta zakładów, bonusy, aplikacja mobilna

Totolotek to jedna ze starszych, o ile nie najstarsza działająca na polskim rynku firma bukmacherska. Spółka została założona w 1992 roku i od tamtego czasu bezustannie dostarcza swoim graczom ofertę zakładów wzajemnych. Choć naturalnie większość graczy kojarzy Totolotka z punktów stacjonarnych, ponieważ przez wiele lat tylko w nich można było obstawiać kupony. Dopiero po rozpędzeniu się Internetu w Polsce, firma postanowiła także wejść w ten świat i rozszerzyć swoją działalność. Wraz z biegiem czasu spółka rosła rywalizując głównie z STS-em, który jest największym konkurentem do dziś. Naturalnie w chwili wprowadzenia ustawy hazardowej, także Totolotek musiał wystąpić do Ministerstwa Finansów o licencję, która umożliwiała zawierania zakładów wzajemnych – i bez problemów ją otrzymał zarówno na punkty stacjonarne, jak i te internetowe.

polski bukmacher totolotek 2020
Totolotek bonusy, oferta zakładów, aplikacja mobilna 2020

Nie można zapomnieć, że bukmacher Totolotek do niedawna był elementem ogólnoświatowej spółki Intralot, która jest jednym z największych i uznanych firm na świecie. Obecnie władzę nad bukmacherem przejęła niemiecka firma Merkur Sportwetten GmbH. W ten sposób Niemcy weszli na nasz rodzimy rynek bukmacherski.

Podobnie do swojej konkurencji, Totolotek także nie próżnuje pod kątem sponsorowania drużyn i rozgrywek sportowych. Największym osiągnięciem reklamowym, jest z całą pewnością osiągnięcia porozumienia w sprawie sponsoringu tytularnego rozgrywek Pucharu Polski.

Strona internetowa bukmachera online

Strona internetowa Totolotka wygląda na bardzo innowacyjną. Szczerze mówiąc dość trudno stwierdzić, czy można potraktować to wadę, czy może bardziej jako zaletę. Jeśli gracz przyzwyczajony jest do klasycznego wyglądu Betclic, STS czy Fortuny, to wchodząc na serwis online Totolotka, może po prostu się pogubić. Jest tam tak dużo elementów, które sprawiają pewne poczucie dezorientacji. Potrzeba kilku chwil i ruchów myszką, aby zorientować się, o co dokładnie chodzi.  

Oficjalna strona internetowa legalnego w Polsce bukmachera Totolotek dostępna jest pod adresem www.totolotek.pl.

Przechodząc do kolorystyki portalu, to może zabrzmi nieco złośliwie, ale odnosimy wrażenie, że kolory są zbyt żywe i mocno atakują w oczy. Zróżnicowana kolorystyka – od żółtego, przez biały i czarny, a także zielone czy różowe wstawki w niektórych miejscach zdają się po prostu do siebie nie pasować. O ile pierwsze trzy kolory jesteśmy w stanie zaakceptować, ponieważ są one naturalnym nawiązaniem do oficjalnej kolorystyki  firmy i jej logotypu, o tyle pozostałe odcienie zwyczajnie się gryzą i wyglądają trochę kiczowato.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Analizując jednak to, co najważniejsze na stronie, czyli przedstawioną ofertę i podział modułów dochodzimy do wniosku, że ten układ jest akurat bardzo klasyczny, nie licząc lewej części witryny, o której za chwilę.

Na początek przyjrzeliśmy się środkowemu panelowi w którym, kolejno od góry przedstawione są: banery z promocjami, następnie przemieszane są kategorie zakładów na żywo, a także klasycznych zakładów przedmeczowych.

W lewej części strony, bukmacher Totolotek zastosował dość niestandardowy sposób na przedstawienie swojej oferty. Znajduje się tam pewnego rodzaju moduł filtrujący, który zawiera 9 przycisków.  Wybierając odpowiedni, strona przedstawi nam to, o co prosiliśmy. Jednak co ciekawe, ostatnie trzy przyciski są filtrujące – możemy wybrać tam odpowiednią dyscyplinę sportu, kraj czy ligę, która nas interesuje.

Prawa część witryny internetowej prezentuje klasyczne rozwiązanie z kuponem. Tutaj zastosowano rozwiązanie podobne do strony Betclica – moduł ten został statyczny, przez co dostęp do kuponu jest cały czas na wyciągnięcie ręki. Panel wygląda bardzo ładnie i przejrzyście. Można nawet powiedzieć, że jest to chyba najładniejsza część całej witryny internetowej.

Na szczęście wygląd nie jest tak ważny, jak oferta, którą pochwalić się może bukmacher. Przejdźmy więc do portfolio Totolotka.

Jaką ofertę zakładów posiada bukmacher?

Analizując ofertę Totolotka nie sposób jest nie zauważyć podobieństwa do Betclica – oferta jest po prostu skromna i wydaje się skrojona pod stałych graczy – zarówno tych internetowych, jak i stacjonarnych. Tak jak powiedzieliśmy, odnosimy wrażenie, że jest ona wynikiem wieloletnich działań na rynku i znajomością specyfiki polskich graczy. Obecnie w ofercie spółki można znaleźć zarówno zakłady bukmacherskie na żywo i przedmeczowe, ale także zakłady długoterminowe i e-sport. Brakuje sportów wirtualnych, które w przeszłości były dostępne na stronie, jednak teraz władze spółki tłumaczą to pracami nad stroną i możliwością rozszerzenia portfolio wirtualnych sportów.

Tak jak wspomnieliśmy nieco wcześniej, Totolotek naturalnie ma w swojej ofercie zakłady na żywo i to właśnie one są pewnego rodzaju dumą bukmachera. Według danych podawanych przez samą firmę Totolotek dąży do dostarczania miesięcznie blisko 40 tysięcy zdarzeń w wydarzeniach na żywo. Z całą pewnością jest to jedna z największych liczb na polskim rynku – być może największa, choć trudno jest to zweryfikować.

Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betclic Polska – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Przechodząc nieco konkretniej do analizy oferty, można zauważyć, że spółka prezentuje 25 kategorii, włączając w to e-sport, który nie jest wyciągnięty na stronę główną. Dyscypliny sportu wydają się klasyczne, takie jak piłka nożna, koszykówka, tenis czy popularny na wyspach dart. Na szczęście nie brakuje nieco mniej popularnych dyscyplin, takich jak golf czy bandy.

Jakie promocje i bonusy oferuje graczom?

Totolotek, jak każdy inny szanujący się bukmacher, także posiada w swojej ofercie bonusy. Mają one zachęcić nowych graczy do skorzystania z oferty tego bukmachera. Obecnie na stronie internetowej możemy znaleźć tylko trzy bonusy. W Totolotek kod promocyjny nie jest wymagany, każdy gracz otrzymuje te same promocje i bonusy zaraz po rejestracji konta.

Pierwszy bonus powitalny to 100% do depozytu, przy czym minimalna wartość wpłaconej kwoty nie może być niższa od 20 złotych, a maksymalna nie może przekroczyć 1000 złotych. W przypadku chęci wypłacenia należy obrócić kwotę trzykrotnie na kuponach AKO i minimalnym kursie jednego zdarzenia 1,35.

Następna promocja wydaje się bardzo ciekawa, dla osób, które lubią grać popularne „taśmy”. W zależności od liczby zdarzeń na kuponie (od 5 do 30+) rośnie procentowe powiększenie wygranej. Co ważne, w promocji biorą udział tylko zdarzenia po kursie wyższym niż 1,20. Poniżej prezentujemy zestawienie procentowe:

5 zdarzeń – 5% więcej

6 – 10%

7 – 15%

8 – 20%

9 – 25%

10 – 30%

11 – 35%

12 – 40%

13 – 45%

14 – 50%

15-29 – 52%

30 – 66%

Trzecia promocja jest skierowana dla mobilnych graczy, posiadających już zweryfikowane konto u bukmachera, a nie zainstalowali jeszcze aplikacji Totolotka. W przypadku pobrania aplikacji i dokonania przez nią wpłaty możemy otrzymać bonus 100% do 49 złotych, przy minimalnej wpłacie 20 złotych. Warunki obrotu są nieco łatwiejsze, od pierwszego bonusu. Regulamin mówi również o trzykrotnym obrocie, ale AKO kuponu musi wynosić ponad 1,9. Nie ma informacji o pojedynczych zdarzeniach.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Aplikacja mobilna na Androida i iOS do obstawiania meczów

Bwin udostępnił swoim graczom także, wspomnianą już wcześniej, aplikację na telefony z systemem Android i iOS. Dzięki temu dużo łatwiej, mobilnie obstawiać zakłady u tego bukmachera. Sama aplikacja prezentuje się bardzo ładnie i jest niezwykle intuicyjna. Działa płynnie, szkoda tylko, że nie jest dostępna w Sklepie Play, App Story i na stronie bukmachera www.totolotek.pl.

Bardzo fajnie rozwiązany jest sposób logowania do aplikacji. Instalując ją po raz pierwszy, można po prostu sczytać dane z karty gracza za pomocą aparatu czy NFC i ten sposób zalogować się do swojego konta. Dodatkowo w telefonach z czytnikami odcisków palców, możemy wybrać właśnie taką metodę logowania. Z menu można wybrać także skaner kuponów i zeskanować kod kreskowy z naszego klasycznego, papierowego kuponu.  

Dolna jej część jest podzielona na pięć kategorii, wszystko to dostępne pod palcem, nie trzeba wyciągać kciuka w górną część ekranu. Jest to duże ułatwienie dla osób z małymi dłońmi i dużymi telefonami czy tabletami. Zakładka z kuponem prezentuje się równie dobrze, co na stronie głównej. Wszystko wydaje się klarowne, widzimy liczbę zdarzeń czy kombinacji, a także przelicznik w związku z opodatkowaniem.

Analizując ofertę w aplikacji, trzeba jasno powiedzieć, że została ona zaprezentowana przejrzyście i bardzo prosto. W związku z tym trudno jest przyczepić się do czegokolwiek – może oprócz kolorystyki, ale ta jest po prostu nieunikniona.  

0 / 5. Ocen: 0

Back to top button