Bukmacher LvBET przygotował na Australian Open 2018 specjalny turniej w obstawianiu. Do zdobycia jest aż dziesięć nagród, z czego największa to okrągłe 1000 złotych! 

LvBET nie zwalnia tempa. Jeszcze kilka dni temu podpisał kolejną umowę sponsorską z Arką Gdynia. To pokazuje, że jest na polskim rynku coraz większym graczem i nic dziwnego, że zaczyna rejestrować się w nim coraz więcej osób.

Do turnieju bukmacherskiego Australian Open nie trzeba się zapisywać. Wystarczy mieć konto w LvBET i między 15 a 28 stycznia obstawiać mecze Wielkiego Szlema na kortach w Melbourne.

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

W promocji nagrody zdobędzie 10 uczestników zabawy z najwyższą liczbą punktów. „Oczka” turniejowe liczone są w następujący sposób:

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

  • Punkty za wygrane zakłady: kurs x stawka x ilość selekcji
  • Punkty za przegrane zakłady: stawka x ilość selekcji

LvBET przygotował dla najlepszych same upominki pieniężne. Zwycięzca otrzyma 1000 PLN, natomiast osoba z miejsca 10. – 40 PLN!

Turniej trwa do 28 stycznia, a dzień później zostaną graczom przelane odpowiednie kwoty pieniężne z tytułu nagród.

LvBET nie liczy w punktacji kuponów, które zawierają jakikolwiek typ spoza imprezy objętej ofertą.

Nigdy nie obstawiałeś tenisa? Sprawdź najlepsze typy na Australian Open 2018!


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.