Bukmacher LvBET przedłużył dzisiaj umowę z klubem piłkarskim Arka Gdynia, na mocy której nadal będzie oficjalnym sponsorem tej drużyny! Umowa obowiązywała będzie do końca bieżącego sezonu Ekstraklasy. 

Logo LvBET oraz wszelkie materiały promocyjne bukmachera nadal będą widoczne na wszystkich obiektach Arki Gdynia, w tym na stadionie, strojach meczowych klubu oraz stronie internetowej, łącznie z wszystkimi oficjalnymi kontami w mediach społecznościowych.

LvBET przedłuża współpracę z Arką Gdynia

Jesteśmy zadowoleni z przebiegu dotychczasowej współpracy, dlatego też zdecydowaliśmy się przedłużyć kontrakt na rundę wiosenną. Mamy nadzieję, że dalsze wspólne działania przyniosą korzyści dla klubu, jak i również dla marki LV BET. Życzymy Arce wielu sukcesów w nadchodzącej rundzie rozgrywkowej – powiedział po podpisaniu umowy Łukasz Kieza, Country Manager firmy LvBET.

Kibice Arki Gdynia nadal mogą u bukmachera korzystać ze specjalnej promocji. Po przysłaniu do sponsora skanu karnetu na mecze klubu otrzymać mogą na konto w LvBET aż 50 PLN bonusu na obstawianie spotkań!

Bukmacher LvBET jest nie tylko partnerem Arki Gdynia, lecz również innych klubów, między innymi, Wisły Płock oraz Widzewa Łódź.

Niedawno inna legalna firma podpisała umowę sponsorską z marką związaną ze sportem. ForBET został sponsorem tytularnym żużlowego klubu Włókniarz Częstochowa. Wyraźnie widać, że branża bukmacherska coraz chętniej angażuje się w wspieranie polskich drużyn, występujących na co dzień nie tylko na rodzimym podwórku.


bonusy bez depozytu