Typy bukmacherskie na Fame MMA 8. Obstawianie gali, bonusy, kursy

Typy bukmacherskie na Fame MMA 8, które już 21 listopada. Gdzie możliwe jest obstawianie gali, jakie bonusy i kursy przygotowano dla miłośników typowania sportów walki?

Typy bukmacherskie na Fame MMA 8. Obstawianie gali, bonusy, kursy
Typy bukmacherskie na Fame MMA 8. Obstawianie gali, bonusy, kursy

Fame MMA 8. Kto walczy, kiedy gala?

Na galę Fame MMA 8 czekało bardzo wielu miłośników freak fightów. Tym razem nie musieli wykazywać się niezwykłą cierpliwością, ponieważ ostatni event miał miejsce we wrześniu. Na szczęście, jakość karty walk najbliższej gali w ogóle na tym nie ucierpiała, a to dla kibiców powinno być najważniejsze.

Podczas Fame MMA 8 w walce wieczoru zobaczymy w oktagonie dwóch debiutantów. W najważniejszym wydarzeniu gali Marcin Dubiel zmierzy się z Kacprem Błońskim. Chwilę przed nimi do klatki wejdzie “El Testosteron” Najman, którego rywalem będzie Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Po raz pierwszy w historii Fame MMA dojdzie do pojedynku raperów. Filip “Filipek” Marcinek po ostatniej wygranej w formule mieszanych sztuk walki sprawdzi się tym razem z Michałem “Sobotą” Sobolewskim. Ten drugi jeszcze nie miał okazji walczyć dla szerszej publiki.

Pełna karta walk to ponad dziesięć pojedynków, które nie powinny zawieść żadnego widza. Niestety, po raz kolejny gala nie będzie mogła odbyć się z udziałem publiczności, dlatego wszystkim pozostaje oglądanie Fame MMA 8 w internecie.

🥊 FAME MMA 8 KARTA WALK 🥊

 • Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 • Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 • Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 • Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 • Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 • Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 • Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 • Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 • Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 • Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 • Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Gala Fame MMA 8 startuje w dniu 21 listopada o godzinie 20. Main eventu możemy spodziewać się już po 23.

Fame MMA 8 online typy bukmacherskie
Fame MMA 8 online typy bukmacherskie

Kursy na Fame MMA 8. Faworytów nie da się przeoczyć!

Wystarczy rzut oka na to, jak wyglądają przygotowane na Fame MMA 8 kursy bukmacherskie, by zauważyć, kogo uważa się za typowego pewniaka, a kogo niekoniecznie. Niski kurs wystawiony został przede wszystkim na Gamou Falla oraz Patryka Barana. Niewiele zarobimy również, gdy postawimy kupon SOLO z typem na wygraną Pawła Tyburskiego czy Patryka Pająka.

Najtrudniej wyraźnego faworyta wskazać w pojedynku Piotra Szeligi z jego imiennikiem o pseudonimie “Bestia”. Popularny “Szeli” to kurs 2.00, natomiast jego oponent – 1.65.

W pojedynku wieczoru prawie pewny zwycięstwa powinien być Kacper Błoński. Debiutant w sportach walki nie pomoże nam w rozbiciu banku, kiedy wygra z Marcinem Dubielem. Dokładnie tak samo jest w przypadku starcia Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego oraz Marcina Najmana. Szczegóły na temat aktualnych notowań znaleźć można w zestawianiu przedstawionym poniżej.

Walka 1 2
Don Kasjo - Najman 1.37 2.70
Piotr "Szeli" Szeliga - Piotr "Bestia" Piechowiak 2.00 1.65
Zusje Astafiewa - Dagmara Szewczyk 1.50 2.30
Piotr Pająk - Alan Kwieciński 1.37 2.70
Michał "Sobota" Sobolewski - Filip "Filipek" Marcinek 2.90 1.33
Paweł Tyburski - Gabriel "Arab" Al-Sulwi 1.35 2.80
Amadeusz Roślik - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka 1.48 2.35
Maciej Szewczyk - Gamou Fall 3.80 1.20
Mariusz Słoński - Patryk "Mortalcio" Baran 3.30 1.25
Kacper "Blonsky" Błoński - Marcin Dubiel 1.37 2.70

Nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że typy na Fame MMA 8 cieszyć się będą dużym zainteresowaniem. Mimo wszystko, należy mieć na uwadze to, iż mówimy tutaj o freak fightach, a to z kolei oznacza, że nawet w najbardziej oczywistych pojedynkach nie wszystko musi rozstrzygnąć się tak, jak oczekuje tego publika.

Fame MMA 8 pewniaki. Którym walkom warto się przyjrzeć?

Niektóre pewniaki Fame MMA 8 mogą zaskakiwać. Mimo wszystko, nie brakuje takich pojedynków i zakładów, które powinno się brać pod uwagę przy obstawianiu gali. Kilka zestawień znajdziecie poniżej:

 • Don Kasjo – Marcin Najman

Dla bukmacherów kwestia zwycięstwa jest tutaj rozstrzygnięta. Wzrost i wiek przemawiają za Życińskim, ale nie można zupełnie lekceważyć faktu, że Najman to doświadczony zawodnik i będzie w stanie wykorzystać głupie błędy rywala. Ostatnio i jeden, i drugi wygrali. Ten pojedynek na pewno nie zakończy się wygraną na punkty którekolwiek ze stron. Najbardziej prawdopodobny scenariusz to KO, TKO, DQ, poddanie na korzyść “Don Kasjo”.

 • Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
Fame MMA 8 karta walk
Fame MMA 8 karta walk

Blonsky już raz miał walczyć w oktagonie, a jego rywalem miał być Mateusz Trąbka “Tromba”. Mimo że do tamtego starcia nie doszło, kibice mają powody do zadowolenia, ponieważ youtubera będzie można ostatecznie zobaczyć na Fame MMA 8. Oponent? Marcin Dubiel, który do tej pory również ze sportami walki nie miał wiele do czynienia. Tutaj kursy wyraźnie wskazują na Błońskiego, ale absolutnie nie dawalibyśmy mu ogromnego handicapu. Pamiętajmy, że obaj panowie debiutują w klatce, a wzrostowo wyglądają bardzo podobnie. Za Blonskym przemawia głównie waga – 84,5 do 76,5 do spora różnica.

 • Michał “Sobota” Sobolewski – Filip “Filipek” Marcinek

Gotowi na pojedynek dwóch raperów? Co tutaj dużo pisać – na pierwszy rzut oka większym wojownikiem zdaje się być “Sobota”, ale wyglądem jeszcze nikt w oktagonie nie wygrał. “Filipek” jest przede wszystkim znacznie młodszy od rywala, a także ma za sobą udane występy podczas gal Fame MMA. Nie wiadomo, jak zaprezentuje się “Sobota”, ale tutaj raczej niewiele wskazuje na to, by miał on wytrzymał długo w klatce i pokonać swojego rywala.

 • Maciej “Szewcu” Szewczyk – Gamou Fall

Gamou Fall to uczestnik Fame MMA 8, na którego wystawiony został najniższy kurs. Przekładając to na życie, wydaje się być on największym faworytem do zwycięstwa. Czy rzeczywiście można go uznać za pewniaka? Niekoniecznie, bo pamiętajmy, iż mówimy o osobie, która na co dzień zajmuje się modelingiem oraz aktorstwem, a publiczność kojarzyć go może przede wszystkim z krótkiego występu w “Botoksie” Patryka Vegi. Owszem, warunki Falla robią wrażenie, ale to chyba jeszcze nie powód, by skazywać na pożarcie Macieja Szewczyka. Tym bardziej, iż ten drugi już ma za sobą debiut i wie, co go czeka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obstawianie Fame MMA 8 w internecie. U jakiego bukmachera znajdziemy zakłady?

Obstawianie Fame MMA 8 w internecie to bardzo popularny temat, jednak – niestety – zupełnie nie przekłada się do na ilość zakładów dostępnych w polskich firmach bukmacherskich. Na ten moment nie ma możliwości, by zagrać na galę w punktach stacjonarnych jakiejkolwiek marki, natomiast zakłady online na wyłączność posiada portal internetowy www.Betclic.pl, który jest oficjalnym sponsorem wydarzenia.

Obstawianie walk Fame MMA 8
Obstawianie walk Fame MMA 8

Kibice i typerzy nie mają wyboru, tak więc tylko i wyłącznie w Betclic mogą stawiać na swoich faworytów Fame MMA 8. Na szczęście, zakłady to tutaj nie tylko obstawianie zwycięzców – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Do obstawiania walk Fame MMA 8 w internecie potrzebne jest darmowe konto typerskie, które można założyć całkowicie online. Co bardzo ważne, na początku wcale nie jest nam potrzebny dowód osobisty, ponieważ natychmiastowa weryfikacja danych nie jest wymagana.

Nikt nie powinien mieć problemu z zagraniem zakładu na galę Fame MMA 8. Typy na to wydarzenie można stawiać już od wielu dni przed startem eventu, a kursy cały czas się zmieniają, dzięki czemu można do samego końca polować na korzystniejsze warunki. Dla wielu istotne będzie na pewno to, że strona www.Betclic.pl działa również mobilnie, a bukmacher oferuje klientom aplikację mobilną do stawiania zakładów na Androidzie oraz systemie iOS.

Jak obstawiać walki Fame MMA 8 w internecie? ZOBACZ TERAZ 👇👇

Już teraz do odebrania 550 zł! Betclic kod promocyjny KOD550

Na stronie internetowej www.Betclic.pl można typować walki Fame MMA 8 i dzięki temu do zgarnięcia jest największy w kraju cashback o wartości do 550 złotych. W ramach pakietu powitalnego można otrzymać zwrot w przypadku przegranej w pierwszym kuponie postawionym po założeniu konta. W sam raz na to, by zainteresować się typowaniem Fame MMA 8 i nie przejmować się jakimś sensacyjnym rozstrzygnięciem.

Obstawianie w Betclic Polska jest w stu procentach legalne. Jeżeli chcemy grać u tego bukmachera, po wejściu na jego stronę klikamy przycisk “Zarejestruj się” i wypełniamy krótki formularz rejestracyjny. Uwaga! Tylko na tym etapie możliwe jest wpisanie kodu promocyjnego KOD550, dzięki któremu można zgarnąć opisywany zwrot!

Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie, jednak tylko wtedy, gdy racz przegra w pierwszym kuponie. Jeżeli zacznie typowanie od zwycięstwa, nie będzie mógł ubiegać się o dodatkowe środki w przypadku straty odnotowanej w późniejszym czasie.

Tutaj wpisuje się kod promocyjny KOD550 w Betclic Polska ⤵⤵

BetClic Polska. Kod promocyjny KOD550 - bonus na start to 550 PLN!
BetClic Polska. Kod promocyjny KOD550 – bonus na start to 550 PLN!

Gdzie transmisja Fame MMA 8 w internecie. Stream za darmo, PPV, TV

Każdy fan freak fightów z pewnością będzie chciał obejrzeć Fame MMA 8 w internecie lub TV. Opcja wymieniona na końcu, niestety, dostępna nie będzie, tak więc jedynym wariantem jest w tym przypadku transmisja online. Zła wiadomość – nie będzie szans na to, by legalnie obejrzeć Fame MMA 8 za darmo. Jedyny sposób na uzyskanie dostępu do streamu to skorzystanie z systemu PPV.

Dostęp do gali Fame MMA 8 w internecie to koszt co najmniej 20 złotych. Jeżeli zależy nam na dodatkowych materiałach specjalnych oraz najlepszej możliwej jakości obrazu, musimy liczyć się z wydatkiem o 5 złotych wyższym. Sprawę z transmisją załatwia się na stronie platformy Fame TV i najlepiej zrobić to na przynajmniej kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy.

Fame TV PPV online
Fame TV PPV online

Gala Fame MMA 8 w internecie może być uruchomiona zarówno w przypadku standardowej strony internetowej, jak i na urządzeniach przenośnych. Jeżeli posiadamy tablet lub smartfon z systemem iOS bądź Android, uruchomienie transmisji nie powinno stanowić dla nas żadnego problemu.

Żadna polska telewizja nie pokaże Fame MMA 8 w otwartym kanale. Nie mamy również dystrybucji u operatorów sieci kablowych i satelitarnych tak, jak ma to miejsce w przypadku gal KSW.

Oczywiście, w sieci prawdopodobnie znajdą się jakieś nielegalne streamy, jednak te będą na bieżąco usuwane i możemy być pewni, że nie pozwolą nam na bezproblemowe i długie oglądanie wydarzenia.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

5 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image