Freebet 25 PLN przygotował legalny bukmacher Totalbet na Czarny Piątek 2018. Sprawdź już teraz, co musisz zrobić, by skorzystać z tej oferty specjalnej! 

25 PLN od Totalbet na Czarny Piątek!
25 PLN od Totalbet na Czarny Piątek!

Bonus Totalbet dostępny jest dla każdej osoby, która na dzień 23 listopada 2018 posiadała u niego konto. W ciągu doby można odebrać maksymalnie jeden freebet w wysokości 25 PLN, który przyznawany jest za spełnienie podstawowych warunków opisywanych w regulaminie oferty.

Na skróty wygląda to tak:

  • Obróć w Black Friday 2018 co najmniej 100 PLN
  • Zgarnij 25 PLN na zagranie kuponu w Totalbet!

Promocja obowiązuje tylko dzisiaj, czyli kwalifikacyjnego obrotu należy dokonać do godziny 23.59! Dodatkowe środki przyznawane są jako Freebet, który należy wykorzystać w dowolnym kuponie z kursem całkowitym 2,00 lub wyższym.

Bonus bez depozytu 20 PLN w mobilnym Etoto!

Jeżeli uda ci się wygrać w kuponie promocyjnym, twoje wygrane trafią do salda głównego i od razu będziesz mógł je wykorzystać tak, jak tylko będziesz tego chciał!

Bonusy specjalne na BLACK FRIDAY 2018!

Przypominamy, że w Totalbet cały czas można dokonywać rejestracji przez internet i tym samym odebrać bonus bez depozytu! Nie potrzebujesz do tego żadnego specjalnego kodu promocyjnego! Wystarczy wypełnić formularz online, który zajmuje tylko chwilę. Jeżeli chcesz, możesz nawet otworzyć ekspresowe konto tymczasowe Totalbet!

Legalne obstawianie przez internet na www.Totalbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu