Promocje bukmacherskie na Black Friday 2018

Czas na Black Friday 2018, a co za tym idzie – nowe, specjalne promocje bukmacherskie dla graczy. Sprawdźcie już teraz, z jakich ofert można obecnie skorzystać!

Promocje bukmacherskie na Black Friday 2018
Promocje bukmacherskie na Black Friday 2018

Jeszcze do niedawna mało kto w Polsce wiedział, czym jest “Czarny Piątek”. Obecnie jednak kojarzy się już nam z tym, czym powinien, a więc wiemy, że związane są z nim promocje specjalne, różnego rodzaju akcje konkursowe oraz limitowane kody bonusowe, które można wykorzystać tylko w tym dniu!

Bukmacherzy online Black Friday 2018

Legalni bukmacherzy online nie mogli całkowicie odpuścić sobie tak ważnego dnia pod względem marketingowym, jakim bez dwóch zdań jest Black Friday 2018. Na pewno 23 listopada trzeba będzie polować na wiele ciekawych kursów, a być może nawet wszelkiego rodzaju niespodzianek.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

Kod promocyjny Fortuna na Black Friday.
Wpisz: “BETONLINE“!

Na ten moment nastawiamy się na wiele interesujących bonusów, które powinny pojawić się u bukmacherów na kilka godzin przed rozpoczęciem długo wyczekiwanego piątku albo dopiero podczas poranka we właściwej dobie.

Niestety, jeszcze nie podano żadnych szczegółów na temat tego, co bukmacherzy w Czarny Piątek będą posiadali dla swoich graczy. Mamy nadzieję, że znajdzie się coś nie tylko dla nowych klientów, ale także tych, którzy regularnie składają depozyty.

https://blogbukmacherski.pl/czas-na-skoki-narciarskie-2019-kto-faworytem-bukmacherow/

Być może Kasomania Totalbet w Black Friday zaskoczy nas dodatkowymi nagrodami albo drobnymi upominkami dla każdego uczestnika? Na ten temat można gdybać naprawdę długo, ale pytanie czy bez jakichkolwiek faktów ma to w ogóle jakikolwiek sens!

Black Friday. Jaki kod promocyjny?

Można liczyć na to, że firmy bukmacherskie będą miały dla graczy specjalny kod promocyjny do wykorzystania przy kolejnej bądź pierwszej wpłacie. Będziemy was na bieżąco informować o wszelkich nowościach związanych z tą kwestią. Mamy nadzieję, że dzięki nam uda wam się wykorzystać znacznie więcej ofert, niż w przypadku szukania wszystkiego na własną rękę!

Z naszych informacji wynika, że w Black Friday będzie można odbierać dostępny już teraz bonus bez depozytu Etoto. Jest to jedna z takich ofert, które na pewno nie będą mogły narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy.

Oferty specjalne na Czarny Piątek 2018

Czarny Piątek będzie pełen ciekawych bonusów i wyprzedaży w sklepach. Liczymy, że to samo zaserwują nam zakłady bukmacherskie online. Oczywiście, póki co musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej szczegółów! Poniżej przedstawiamy wam szczegóły dotyczące aktualnej ofert na Black Friday:

https://blogbukmacherski.pl/forbet-swietuje-black-friday-2018/

https://blogbukmacherski.pl/bonus-200-pln-w-lvbet-na-black-friday/

https://blogbukmacherski.pl/w-milenium-black-friday-na-wszystko/

https://blogbukmacherski.pl/black-friday-u-bukmachera-fortuna/

https://blogbukmacherski.pl/25-pln-od-totalbet-na-czarny-piatek/

Chcesz leglanie obstawiać już teraz? www.iForbet.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button