Japonia – Polska bez podatku w Totolotku!

Mecz o honor reprezentacji Polski już dzisiaj! Postaw na Biało-Czerwonych, Japończyków albo wybierz inny typ, a Totolotek płacenie podatku weźmie na siebie!

Japonia - Polska bez podatku w Totolotku!

Oferta specjalna dostępna jest tylko i wyłącznie w dniu 28.06.2018. Nie trzeba się do niej zapisywać, ponieważ jest dostępna dla wszystkich, którzy zarejestrowani są na stronie www.Totolotek.pl.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan bonus 3100 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Obstawianie bez podatku dotyczy opłaty od wniesionej stawki, która wynosi na co dzień 12% zainwestowanych środków. Dzisiaj mnożnik wynosić będzie więcej, niż standardowe 0,88!

W promocji liczą się tylko kupony zagrane za co najmniej 20 PLN. Nie kwalifikują się do niej zakłady specjalne na mundial oraz takie kupony, gdzie kurs ogólny nie wynosi co najmniej 2.00.

Spotkanie reprezentacji Polski z Japonią już o godzinie 16. Oferta przygotowana przez bukmachera Totolotek jest dostępna jednak nie tylko w przypadku zakładów przedmeczowych, ale także na żywo!

Kursy bukmacherskie MŚ 2018
Kursy bukmacherskie MŚ 2018

Gdzie obejrzeć mecz Japonia vs. Polska?

Jeżeli nie będziecie mogli dzisiejszego meczu Polski obejrzeć w telewizji, darmową transmisję online znajdziecie TUTAJ! Pamiętajcie, że dobrze jest uzyskać dostęp do streamu na co najmniej kilka minut przed rozpoczęciem spotkania!

Mecz w TVP komentować będzie para Jacek Laskowski oraz Rafał Gilewicz. W studio zobaczymy natomiast, między innymi, Jana Tomaszewskiego i Tomasza Frankowskiego.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
3100 PLN w bonusach (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image