Piątek trzynastego kojarzy się z pechem, ale Forbet przygotował promocję, w której nie musicie martwić się prześladującym was nieszczęściem!

Zwrot na piątek trzynastego w Forbet

Promocja na piątek trzynastego dostępna jest dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.iForbet.pl. Jeżeli nie posiadasz konta, możesz założyć je w każdej wolnej chwili. Warto przy rejestracji podać w odpowiedniej rubryce Forbet kod promocyjny!

Zwrot na piątek trzynastego przyznawany jest tylko w kuponach, w których stawka wynosiła dokładnie 39 PLN. Gracz nie może otrzymać środków promocyjnych, jeżeli zagra za więcej lub mniej.

Kupon kwalifikujący się do oferty specjalnej musi zawierać co najmniej pięć typów. Żaden z nich nie może mieć kursu niższego niż 1.20.

Gracze, którzy spełnili wszystkie warunki promocji, otrzymają dodatkowe środki na konta we wtorek, to jest 17 lipca, do godziny 23.59. W przypadku jakichkolwiek problemów bądź niejasności, można w tej sprawie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Legalny bukmacher Forbet

Do promocji nie zaliczają się typ: remis nie ma zakładu (DNB), drużyna X wygra nie ma zakładu, a także tym podobne.

Na jedno konto może zostać przelany tylko i wyłącznie jeden zwrot, wynoszący dokładnie 39 PLN. Kwoty cashbacku nie można podzielić na pół czy więcej części.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu