Zwrot na piątek trzynastego w Forbet

Piątek trzynastego kojarzy się z pechem, ale Forbet przygotował promocję, w której nie musicie martwić się prześladującym was nieszczęściem!

Zwrot na piątek trzynastego w Forbet

Promocja na piątek trzynastego dostępna jest dla osób, które są zarejestrowane na stronie www.iForbet.pl. Jeżeli nie posiadasz konta, możesz założyć je w każdej wolnej chwili. Warto przy rejestracji podać w odpowiedniej rubryce Forbet kod promocyjny!

Zwrot na piątek trzynastego przyznawany jest tylko w kuponach, w których stawka wynosiła dokładnie 39 PLN. Gracz nie może otrzymać środków promocyjnych, jeżeli zagra za więcej lub mniej.

Legalny poker online w Polsce! Jak grać w pokera online w zakładach Betgames STS? Sprawdź nową usługę gier karcianych w STS

Kupon kwalifikujący się do oferty specjalnej musi zawierać co najmniej pięć typów. Żaden z nich nie może mieć kursu niższego niż 1.20.

Gracze, którzy spełnili wszystkie warunki promocji, otrzymają dodatkowe środki na konta we wtorek, to jest 17 lipca, do godziny 23.59. W przypadku jakichkolwiek problemów bądź niejasności, można w tej sprawie skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Legalny bukmacher Forbet

Do promocji nie zaliczają się typ: remis nie ma zakładu (DNB), drużyna X wygra nie ma zakładu, a także tym podobne.

Na jedno konto może zostać przelany tylko i wyłącznie jeden zwrot, wynoszący dokładnie 39 PLN. Kwoty cashbacku nie można podzielić na pół czy więcej części.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Tagi
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close