10.000 PLN od STS na mecze Bayern – Borussia oraz Liverpool – Manchester City!

Zakłady Bukmacherskie STS na hitowe pojedynki w ten weekend przygotowały konkurs, w którym do zdobycia jest część z puli wynoszącej 10.000 PLN. Im więcej niespodzianek, tym pokaźniejsza kasa dla uczestników!

10.000 PLN od STS na mecze Bayern - Borussia oraz Liverpool - Manchester City!
10.000 PLN od STS na mecze Bayern – Borussia oraz Liverpool – Manchester City!

Konkurs STS – do wygrania 10000 PLN!

W sobotę Bayern zagra u siebie z Borussią Dortmund, natomiast w niedzielę czeka nas starcie mistrza z wicemistrzem Anglii. Emocji brakować nie będzie, a typerzy już zacierają ręce na myśl o tym, co może się wydarzyć.

Bukmacher STS przygotował dla graczy specjalną promocję, w której do zdobycia jest część z puli wynoszącej aż 10.000 PLN. Jedyne, co trzeba zrobić, to poprawnie typować w tę sobotę i niedzielę.

Do oferty wliczają się wszystkie kupony AKO, które zawierają dwa spotkania promocyjnego. Stawka kwalifikacyjna to dokładnie 21 PLN – nie może być to ani mniejsza, ani większa kwota.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Jeden uczestnik zagrać może maksymalnie pięć kuponów promocyjnych. Każdy kolejny zakład nie jest już brany pod uwagę!

Bayern – BVB oraz Liverpool – Manchester City. To będzie weekend hitów!

Bardzo ważne – na kuponie promocyjnym nie może znaleźć się żaden inny typ, niż dotyczący meczów Bayern – BVB oraz Liverpool – Man City.

Podział puli następuje automatycznie. Każdy otrzymuje taką samą część za wygrany kupon. Im więcej niespodzianek, tym mniej trafionych zakładów oraz pokaźniejszy zysk dzięki ofercie specjalnej.

Gracze nie tylko zdobywają dodatkowe środki z konkursu, ale także zyskują pieniądze z zagranego kuponu. To się nazywa podwójny profit!

Nowi gracze też mogą skorzystać z tej promocji. Nawet jeśli ktoś nie posiada konta u bukmachera STS, może to zmienić choćby i teraz. W tym celu wystarcza wejście na www.STS.pl i wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego.

STS BONUS POWITALNY NA START:
💰💰💰

  1. Rejestracja na www.STS.pl
  2. Wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE
  3. Odebranie 29 PLN bez wpłaty
  4. Zgarnięcie do 1200 PLN przy pierwszym przelewie!

Dostępny w STS bonus powitalny to nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz 29 PLN bez depozytu, które odbiera się z kodem promocyjnym „BETONLINE„.

Mecz Bayern – Borussia online dostępny będzie za pośrednictwem STS TV. Nie tylko można zatem wygrać pieniądze dzięki temu spotkaniu, ale również obejrzeć za darmo transmisję, która w telewizji jest dostępna tylko z wysokimi abonamentami!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button