Za nami Liga Mistrzów, a przed nami, być może wcale nie mniejsze, emocje związane z Ligą Europy. Bez względu na to czy macie już swoich faworytów czwartkowych starć, czy dopiero ich szukacie, możecie skorzystać z bonusu 100 PLN w forBET!

Czwartkowa Liga Europy. Premia 100 PLN w forBET!

Spis treści

Bonus dla wszystkich graczy! 

Czwartkowa oferta specjalna jest dostępna dla wszystkich, którzy są zarejestrowani w forBET. Bonus jest przyznawany automatycznie, a jego wartość to 50% sumy pierwszego depozytu złożonego w dniu dzisiejszym (15 lutego) na konto u bukmachera forBET.

Bonus 100 PLN, jak otrzymać:
  • Dokonaj kolejnej wpłaty na konto w ten czwartek
  • Zdeponuj co najmniej 20 PLN
  • Odczekaj kilka minut po zaksięgowaniu środków na profilu gracza
  • Odbierz do 100 PLN na obstawianie Ligi Europy i nie tylko!

Oferta łączy się z olimpijskim bonusem powitalnym do 1200 PLN, który jest dostępny dla wszystkich nowo zarejestrowanych graczy aż do 25 lutego, czyli do zakończenia zimowych igrzysk olimpijskich 2018!

Na kogo stawiać w Lidze Europy?

W niektórych czwartkowych pojedynkach wskazanie faworytów wydaje się znacznie prostsze, niż w innych. W ofercie bukmacherów najniższe kursy są na Arsenal, który gra dzisiaj na wyjeździe z Ostersunds FK oraz na Atletico Madryt grające poza swoim stadionem z duńską Kopenhagą.

Typy na Ligę Europy 2018 (ForBET Zakłady Bukmacherskie)
Typy na Ligę Europy 2018 (ForBET Zakłady Bukmacherskie)

Wśród wyjazdowiczów najmniejsze problemy ze zwycięstwem powinny mieć także Lazio Rzym i Sporting Lizbona. Ten drugi odbędzie jednak podróż do Astany, gdzie panują obecnie ciężkie warunki pogodowe. W Kazachstanie każdy wynik wydaje się możliwy, a wysoki kurs wynoszący 3.60 na zwycięstwo gospodarzy jest nawet więcej niż kuszący.

Legalne obstawianie

ForBET to legalny bukmacher. Korzystanie z jakichkolwiek bonusów czy samo założenie konta jest bezpieczne i nie wiąże się z żadnymi przykrymi konsekwencjami prawnymi. W ofercie tej firmy znajdziecie zakłady na wszystkie mniej lub bardziej popularne dyscypliny sportowe. Bukmacher forBET daje też swoim graczom możliwość oglądania transmisji z wielu wydarzeń!


bonusy bez depozytu