Gigant bukmacherski bet365 po raz kolejny odnotowało znaczny wzrost obrotów i zysków w roku finansowym zakończonym 25 marca 2018 r., przy czym operator podkreśla w szczególności wyniki pionu sportowego.

Całkowity obrót – w okresie, który nie pokrywał się z większymi wydarzeniami sportowymi – wzrósł o 25% rok do roku do 2,86 mld GBP. Wzrost ten spowodowany był głównie wzrostem obrotów sportowych i gier do 2,712 mld £, co stanowi wzrost o 26% w stosunku do roku poprzedniego.

Dyrektor naczelny bukmachera bet365, Denise Coates, powiedziała, że ​​oferta sportowa została wzmocniona dzięki kilku ulepszeniom oferowanym przez jej produkty w ciągu roku. Obejmowało to wprowadzenie produktu do budowania zakładów i wprowadzenie funkcji wczesnej wypłaty dla imprez sportowych o wysokim profilu.

Operator zwiększył także liczbę transmisji wydarzeń sportowych na żywo w ciągu roku do około 160 000, dodając nowe sporty, takie jak eSport. To sprawiło, że stawki postawione na sporty wzrosły o 12% rok do roku, a liczba aktywnych klientów na rok wzrosła do 4%.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Zakłady na żywo były zdecydowanie najpopularniejszą formą zakładów, stanowiąc 77% przychodów sportowych, a przychody z zakładów mobilnych wzrosły o 29%, aby umocnić swoją pozycję jako preferowany kanał klientów.

Firma dokonała znacznych inwestycji w reklamę w ciągu roku, co przyczyniło się do 40% wzrostu kosztów bezpośrednich związanych z branżą zakładów i gier o 40% do 406,4 mln GBP.

Firma przekazała także 75 milionów funtów na rzecz fundacji Denise Coates, organizacji charytatywnej utworzonej w 2012 roku, która od tego czasu przekazała ponad 100 milionów funtów na szereg projektów, takich jak poprawa opieki nad chorymi na raka w Stoke, wspieranie Oxfam i programy pomocy humanitarnej w krajach dotkniętych w wyniku klęsk żywiołowych.

Podsumowując: zysk operacyjny bet365 wyniósł 682,2 mln funtów, odnotowując wzrost 33% rok do roku.

_______________________________________________________________________
Bukmacher Bet365 nie posiada zezwolenia Ministerstwa Finansów. Uczestnictwo w grach hazardowych bukmacherów bez zezwoleń grozi konsekwencjami prawnymi.
Sprawdź listę legalnych bukmacherów i graj zgodnie z prawem.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.