Niedziela, 9 grudnia, to dobra okazja do założenia konta w Forbet. Legalny bukmacher przygotował dla nowych graczy bonus bez depozytu 20 PLN! 

20 PLN bez depozytu w Forbet na niedzielę!
20 PLN bez depozytu w Forbet na niedzielę!

Oferta jest dostępna tylko i wyłącznie w dniu 9 grudnia 2018. Może skorzystać z niej każda osoba, która jeszcze nie posiada konta w Forbet i założy je do końca tej niedzieli.

Forbet przygotował dla graczy 20 PLN, które otrzymuje się bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty. Zasady są bardzo proste: rejestrujesz konto, weryfikujesz konto i odbierasz premię na start bez depozytu!

Jak grać w Lotto w internecie?

Pamiętaj, że w trakcie rejestracji możesz wpisać Forbet kod promocyjny. W formularzu jest odpowiednia rubryka, w której opcjonalnie podać można hasło „BETONLINE”.

Jeżeli masz już konto w Forbet, możesz prawie każdego grudniowego dnia skorzystać z wyjątkowej oferty od bukmachera. Wystarczy odwiedzić kalendarz adwentowy Forbet 2018 i śledzić na bieżąco dostępne promocje!

Uwaga! W ramach oferty powitalnej 20 PLN bez depozytu gracz nadal ma prawo do odebrania standardowej premii dla nowych graczy po pierwszych trzech depozytach. Szczegóły na ten temat znajdziecie w naszym poście bonus powitalny Forbet!

Chciałbyś odebrać darmowe środki, ale jesteś już graczem Forbet? Co powiesz na 20 PLN za darmo w Etoto? Wystarczy aplikacja mobilna i kilka wolnych chwil!

Darmowe konto w Forbet założysz w ciągu chwili na www.iForbet.pl!


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu