Wybory prezydenckie zakłady bukmacherskie. Kto wygra, gdzie obstawiać? Aktualne kursy i prognozy

Wybory prezydenckie 2020. Pierwsza tura już 28 czerwca. Kto wygra? Bukmacherzy stawiają głównie na dwóch kandydatów. Zobaczcie, gdzie obstawiać oraz jakie zakłady są dostępne na polityczne wydarzenie roku!

Wybory prezydenckie zakłady bukmacherskie. Kto wygra, gdzie obstawiać? Aktualne kursy i prognozy
Wybory prezydenckie zakłady bukmacherskie. Kto wygra, gdzie obstawiać? Aktualne kursy i prognozy

Wybory 2020. Urzędujący prezydent nie ma się czego obawiać?

Jeszcze do niedawna Andrzej Duda przodował we wszystkich możliwych sondażach i nie wydawało się możliwe, by ktokolwiek był w stanie go pokonać. Sytuacja urzędującego prezydenta nieco bardziej się skomplikowała, gdy do gry wkroczył Rafał Trzaskowski. Po ogłoszeniu nowego kandydata przez Koalicję Obywatelską kursy bukmacherskie na Andrzeja Dudę wyraźnie wzrosły, chociaż to nadal on jest faworytem do zwycięstwa w nadchodzących wyborach.

Urzędujący prezydent najbardziej powinien obawiać się wspomnianego już zarządcy Warszawy. Tuż za kandydatem KO w sondażach i kursach widzimy rozbieżności, chociaż wszystko wskazuje, że trzecie miejsce na podium przypadnie albo Szymonowi Hołowni, albo Władysławowi Kosiniakowi-Kamyszowi.

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Na pewno do momentu rozpoczęcia ciszy wyborczej w telewizji pojawi się wiele sondaży, a co za tym idzie mogą zmienić się pewne prognozy. Mimo wszystko, treudlnop spodziewać się sytuacji, w której Andrzej Duda znalazłby się poza podium albo by Robert Biedroń uzyskał dwucyfrowy wynik.

Kursy na wybory 2020. Kto wygra?

Bukmacherzy internetowi mają w ofercie bardzo wiele różnego rodzaju zakładów na zbliżające się głosowanie obywateli. Co oczywiste, największym zainteresowaniem cieszą się typy na to, kto wygra wybory. W każdej chwili każdy może sprawdzić, jak eksperci oceniają szanse konkretnego kandydata.

Trzeba mieć na uwadze, że kursy bukmacherskie na wybory 2020 mogą być traktowane jako swego rodzaju podpowiedź, a przy pewnych manipulacjach – nawet agitacja. Właśnie dlatego obstawianie kandydatów na prezydenta możliwe jest tylko do rozpoczęcia ciszy wyborczej, czyli do 26 czerwca 2020 do godziny 23.59.

Warto sprawdzić, jak radzi sobie konkretny polityk. Okazuje się, że pewne kandydatury od pewnego czasu zyskują, a inne tracą. Zobaczcie obecne notowania!

zwycięzcaV
Andrzej Duda1.50
Rafał Trzaskowski2.50
Szymon Hołownia7.50
Władysław Kosiniak-Kamysz15.00
Krzysztof Bosak30.00
Robert Biedroń100.00
Marek Jakubiak1 500.00
Paweł Tanajno5 000.00
Mirosław Piotrowski5 000.00
Stanisław Żółtek5 555.00

Gdyby miało dojść do drugiej tury, co jest dość prawdopodobnym scenariuszem, na co najmniej 90 procent będziemy w niej mieli Rafała Trzaskowskiego oraz Andrzeja Dudę. Jeżeli dojdzie do starcia numer dwa, bukmacherzy z całą pewnością przygotują odpowiednie notowania.

Kto z jakim wynikiem procentowym? Szanse Hołowni, Kosiniaka-Kamysza, Bosaka i reszty

Dla wielu kandydatów na prezydenta osiągnięcie 2, 3 czy 10 procent byłoby już ogromnym sukcesem. Jak w zakładach bukmacherskich wyglądają prognozy dotyczące wyników poszczególnych osób?

Linia wystawiona w przypadku Andrzeja Dudy to 41,5%. Na stronie www.eFortuna.pl kurs na wynik powyżej oraz poniżej wynosi dokładnie 1.85, co oznacza, że szanse na taki wynik urzędującego prezydenta ocenia się pół na pół.

Obstawianie wyborów na prezydenta
Obstawianie wyborów na prezydenta

Według najnowszych kursów Rafał Trzaskowski powinien osiągnąć wynik lepszy niż 26,5%. Za taki scenariusz płaci się 1.75 zł za każdą zagraną złotówkę (minus podatek).

Co ciekawe, nie wyklucza się sytuacji, w której aż trzech kandydatów osiągnie wynik dwucyfrowy. W tym momencie na najniższym stopniu podium widzi się przede wszystkim Szymona Hołownię, chociaż i Władysław Kosiniak-Kamasz może być czarnym koniem rywalizacji.

Czy Krzysztof Bosak osiągnie wynik wynoszący powyżej 7,5%? Bukmacherzy twierdzą, że szanse są na to raczej niewielkie. Podobnie ma się sytuacja Roberta Biedronia, któremu eksperci nie wróżą zdobycia nawet 5% głosów.

Ile procent– (41.5)+ (41.5)
Andrzej Duda Wybory Prezydenckie 20201.851.85
Ile procent– (26.5)+ (26.5)
Rafał Trzaskowski Wybory Prezydenckie 20201.951.75
Ile procent– (12.5)+ (12.5)
Szymon Hołownia Wybory Prezydenckie 20201.851.85

Jaka będzie frekwencja w wyborach 2020? To także można obstawiać!

Sytuacja w Polsce i na świecie jest szczególna, dlatego sporo osób może tym razem głosować korespondencyjnie. To może poprawić frekwencję, jednak czy aby na pewno? Trzeba pamiętać, iż nadal wielu obywateli może rozważać pozostanie w domu. Kursy bukmacherskie na frekwencję w wyborach jeszcze nigdy nie były tak ciekawe.

Czy procent głosujących ze wszystkich upragnionych wyniesie co najmniej 60,5? Kurs na taki wynik to 1.85 i wynosi dokładnie tyle samo, co w przypadku odwrotnego scenariusza. Jak widać, osiągnięcie wyniku 50% wydaje się dość oczywiste. I chyba nie ma się czemu dziwić, bo wybory prezydenckie zawsze cieszą się wśród obywateli największym zainteresowaniem i nie jest to żadna nowość.

Ile procent– (60.5)+ (60.5)
Frekwencja ogólnopolska w 1.turze Wybory Prezydenckie 20201.851.85

Prezydent wybrany w I turze? Kursy na to są naprawdę ogromne!

Wybory zakończą się w 1 turze?
Wybory zakończą się w 1 turze?

Jeżeli ktoś szuka naprawdę wysokich kursów, może rozważyć postawienie na to, że prezydent zostanie wybrany w I turze wyborów. Każdy musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie są na to szanse. Przypominamy, że wiąże się to z uzyskaniem przez kandydata więcej niż połowy wszystkich oddanych głosów.

Kursy na taki scenariusz są naprawdę wysokie. Za każdą zagraną złotówkę portal www.Betfan.pl płaci aż 6,80 (minus podatek). Po drugiej stronie barykady mamy odwrotny scenariusz i kurs 1.06, czyli ten z kategorii zupełnie nieopłacalnych.

Jak obstawiać wyniki wyborów u bukmachera?

Do grania u bukmachera nie jest potrzebna żadna specjalistyczna wiedza. Wystarczy potrafić obsługiwać komputer, ponieważ punkty stacjonarne to już raczej ciekawostka niż miejsce, które jest odwiedzane przez zapalonych graczy.

Polacy do wyboru mają kilkanaście stron działających zgodnie z obowiązującymi przepisami. Najpopularniejsza jest zdecydowanie ta dostępna pod adresem www.STS.pl. Prawdopodobnie komu szczególnie nie trzeba jej przedstawiać.

Jak obstawiać wybory u bukmachera?
Jak obstawiać wybory u bukmachera?

Wybory obstawia się dokładnie tak samo, jak wszystkie inne wydarzenia, w tym mecze piłkarskie. Po wybraniu typu, klimat na konkretny kurs, wpisujemy stawkę i wysyłamy kupon do zatwierdzenia. Cały proces od momentu wybrania typu trwa w zasadzie kilka sekund.

Automat od razu pokazuje nam, ile na konkretnym typie będziemy mogli zarobić. Po wpisaniu stawki wszystko jest przeliczane natychmiast, dzięki czemu łatwiej dostosować zakład do własnych potrzeb.

Przykładowy kupon na wybory 2020
Przykładowy kupon na wybory 2020

Chcesz zagrać? Potrzebujesz darmowego konta!

Aby grać na stronie internetowej bukmachera, potrzebujemy przede wszystkim nie tylko dostępu do sieci, ale również konta typerskiego. Na szczęście, to ostatnie można założyć w ekspresowym tempie i to nawet bez weryfikacji danych z dowodu!

Na stronie www.STS.pl uproszczony jest do minimum, a nowi klienci już na starcie mogą odebrać aż trzy premie na start. Aktywny kod promocyjny brzmi “BETONLINE” i może być podany jedynie na początku przygody z bukmacherem.

Nowi klienci u bukmachera STS dostają aż 29 PLN bez depozytu na dobry początek, a potem do 1200 PLN przy debiutanckiej wpłacie. Jakby tego było mało, po rejestracji można wypróbować STS Betgames (legalne karty) dzięki zakładowi bez ryzyka w wysokości 20 PLN.

Zakłady bukmacherskie na 2. turę wyborów 2020. Gdzie?

Wiele wskazuje na to, że będziemy mieli 2. turę wyborów. Kiedy już tak się stanie, bukmacherzy na pewno przygotują stosowną ofertę. Trzeba mieć na uwadze, że będzie ona zupełnie inna od tej, z jaką mamy do czynienia przy starciu numer jeden. W końcu będzie też zaledwie dwóch kandydatów, a więc głosy rozłożone będą tylko pomiędzy nich.

Bacznie przyglądamy się temu, co dzieje się na rynku zakładów, tych dotyczących polityki także. Śledźcie nas uważnie, by nie przegapić niczego, co istotne w tej sprawie. Pamiętajcie, że tylko gra u legalnych bukmacherów jest zgodna z polskimi przepisami, a obstawianie wyborów nie jest niczym co odbiega od prawnych norm.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Bukmacherzy rzadko decydują się na przygotowywanie promocji specjalnie na wybory, ale może w tym roku będzie z tym inaczej? Czas pokaże, a my na pewno będziemy trzymać rękę na pulsie aż do 28 czerwca.

UWAGA! Niektóre bonusy mogą nie być dostępne w przypadku zakładów specjalnych na politykę. Warto zapoznawać się z regulaminami konkretnych promocji, by nie być potem niemiło zaskoczonym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1640 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button