Aplikacje mobilne bukmacherów, która najlepsza do obstawiania?

Każdy z nas prawdopodobnie posiada już smartfona. Ciężko wyobrazić sobie codzienne funkcjonowanie bez tych urządzeń, gdyż za ich pomocą komunikujemy się z innymi, uczymy się, możemy płacić za towary, a także wykonujemy mnóstwo innych czynności szybciej, łatwiej i taniej. Od pewnego czasu posiadacze smartfonów mogą również korzystać ze specjalnych aplikacji mobilnych bukmacherów i obstawiać mecze bez potrzeby uruchamiania komputera czy pójścia do punktu stacjonarnego. Jeśli jesteśmy typerami i nie mamy jeszcze bukmacherskich aplikacji na telefonie, to najwyższy czas, by to zmienić. 

aplikacja mobilna bukmachera
Jakie są najlepsze aplikacje mobilne legalnych bukmacherów online?

Aplikacja mobilna bukmachera czy zwykła strona internetowa?

Na rynku bukmacherskim panuje obecnie olbrzymi tłok. Bukmacherzy prześcigają się pomiędzy sobą w promocjach, atrakcyjności oferty, ale także i jakości strony internetowej, czy aplikacji mobilnej. Nie da się ukryć, że ważne są nie tylko dobre bonusy, ale przede wszystkim to czy obstawianie jest proste i wszystko funkcjonuje tak, jak powinno.

Zwykła strona bukmachera dostępna jest wtedy, gdy odwiedzamy ją z laptopa, komputera lub innego urządzenia o dużej rozdzielczości ekranu. Jest ona zazwyczaj bardzo ładna i funkcjonalna, wszystko jest czytelne i oczywiste, a także oferuje łatwy dostęp do wszelkich zakładek. Dużo gorzej jest, gdy próbujemy taką stronę wyświetlić na urządzeniu o niskiej rozdzielczości ekranu. Wtedy to wszystkie dane są mocno ściśnięte, a kliknięcie danego przycisku graniczy z cudem.

W tym celu bukmacherzy udostępnili typerom responsywne strony internetowe, które dopasowują się do rozdzielczości danego ekranu. Rozwiązanie to jest dobre, ale niestety nie można powiedzieć, by było idealne. Strony te bardzo często mają swoje problemy i są mocno okrojone w stosunku do oryginału. 

bukmacher betclic polska bonus 550
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na cashback 550 PLN

Dlatego też zdecydowano się stworzyć aplikacje mobilne, gdy tylko pozwolił na to rozwój techniki. Aplikacje do obstawiania są niezwykle funkcjonalne, umożliwiają implementację wszystkich rozwiązań znanych z normalnej wersji strony internetowej. Co więcej, aplikacje bukmacherskie oferują także szereg specjalnych funkcji dostępnych tylko za ich pośrednictwem, jak np. powiadomienie o zamknięciu kuponu lub też wibracja w momencie, gdy w interesującym nas meczu padnie gol. 

Zalety aplikacji mobilnej do obstawiania meczów

Przyjrzyjmy się teraz wadom i zaletom aplikacji mobilnych bukmacherów. Oczywiście główną zaletą jest to, że aplikacja mobilna umożliwia nam obstawianie z dowolnego miejsca i o dowolnym czasie, bez potrzeby posiadania przy sobie komputera. Wystarczy tylko smartfon oraz zasięg, by można było skorzystać z internetu. Jakie są dodatkowe zalety aplikacji mobilnych?

  • Dostęp do wszystkich funkcji bukmachera – możemy obstawiać, sprawdzać statystyki, wpłacać i wypłacać pieniądze. Dzięki temu możemy bawić się bukmacherką, kiedy tylko mamy na to ochotę.
  • Do rozpoczęcia grania wystarczy tylko jedno kliknięcie – Odblokowujemy nasz telefon i klikamy w ikonkę aplikacji. Włącza się programik, my jesteśmy od razu zalogowani (o ile jest to nasze drugie uruchomienie aplikacji) i możemy niezwłocznie rozpocząć obstawianie. Pozwala to nam na szybkie obstawianie meczów, nawet gdy siedzimy na trybunach i oglądamy sportowe pojedynki na żywo. 
  • Oglądanie transmisji – Mobilne wersje stron internetowych bukmachera rzadko kiedy umożliwiają oglądanie transmisji sportowych. Aplikacje za to posiadają takie funkcje, dzięki czemu bezpośrednią relację z boiska mamy pod ręką, bez potrzeby szukania streamingów po stronach internetowych. 
  • Powiadomienia Push – wspomniane wcześniej powiadomienia push pozwalają nam uzyskiwać natychmiastowe informacje o wynikach meczów, kuponach, bramkach w danym spotkaniu, a także o wielu innych rzeczach. Wystarczy tylko je uruchomić i nasz telefon zawibruje i puści sygnał dźwiękowy, gdy przydarzy się dana sytuacja. 
  • Dodatkowe promocje – Niektórzy bukmacherzy oferują dodatkowe promocje i bonusy za samo zainstalowanie ich aplikacji mobilnej i dokonanie pierwszej wpłaty za jej pomocą. Nie są to duże pieniądze, ale jak wiadomo nie od dziś, lepiej je mieć niż nie mieć, dlatego też choćby dla tego warto zainstalować mobilną aplikację bukmachera. 

Jakie są wady aplikacji mobilnych bukmachera? Trzeba przyznać, że ciężko znaleźć coś, do czego można się przyczepić, więc uznamy, że aplikacje te nie mają żadnych wad. Oczywiście mówimy tylko o sytuacji, gdy są dobrze zrobione, bo jeśli programiści zawalą sprawę, to akurat na wiele rzeczy będziemy mogli narzekać. 

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Jak zainstalować aplikację mobilną na smartfona?

Wszystko zależy od tego, jakie urządzenie posiadamy. Jeśli jest to sprzęt od firmy Apple jak np. iPhone, iPad to jest to niezmiernie proste, gdyż wystarczy tylko wejść na iStore i wyszukać odpowiednią aplikację bukmachera, pobrać ją i zainstalować. W kilka minut możemy rozpocząć obstawianie. 

Nieco więcej problemów będą mieli posiadacze urządzeń z systemem Android. Google nie toleruje w swoim sklepie aplikacji promujących hazard dlatego też jeśli chcemy pobrać programik, który umożliwi nam obstawianie u danego bukmachera, musimy wejść na jego stronę, pobrać go z niej i dopiero zainstalować na swoim telefonie. Zanim uda nam się to zrobić z pewnością wyskoczy ostrzeżenie, że Google nie poleca instalować aplikacji z nieznanego źródła, ale jeśli pobraliśmy ją ze strony bukmachera, to możemy spać spokojnie. Nic nam nie grozi i możemy na spokojnie instalować.

Najlepsze aplikacje mobilne Polskich bukmacherów online

Jakie są najlepsze aplikacje bukmacherskie? Wszystko zależy od tego, czego potrzebujemy, ale można znaleźć kilka perełek, które są zdecydowanie najlepsze.

Jedną z najlepiej wykonanych aplikacji oferuje nam bukmacher Fortuna. Program, który dostajemy, jest chyba najbardziej rozbudowany ze wszystkich. Znajdziemy w nim pełną ofertę na zakłady bukmachera i mowa tu nie tylko o spotkaniach przedmeczowych, ale też i ofercie live i sportach wirtualnych. Aplikacja mobilna Fortuna pozwala nam oglądać transmisje z meczów, podglądać statystyki i analizy spotkań, a także obsługiwać swoje konto z poziomu programiku.

Fortuna pozwala nam także dowolnie ustawiać powiadomienia push, obstawiać szybkie zakłady, używać automatycznego logowania i swobodnie przeszukiwać bibliotekę zakładów. Aplikacja Fortuny pozwala nam skorzystać z dziesiątek dodatkowych opcji i funkcjonalności. Zdarza się jednak czasem, że zawiesza się i nie odpowiada, ale takie momenty są rzadkością. Aplikację Fortuny pobrać można z oficjalnej strony bukmachera pod adresem www.efortuna.pl.

bukmacher betfan kod promocyjny na bonus
Nowy legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny „BETFAN” na zakład bez ryzyka 100 PLN

Równie dobra jest aplikacja mobilna Betclic. Co prawda bukmacher ten rozpoczął świadczenie usług niedawno, ale nie można mu odmówić doświadczenia z zagranicznych rynków. Z tego też powodu na start dostaliśmy niezwykle atrakcyjną aplikację bukmacherską dostępną na dwa systemy – Android i iOS. Aplikacja Betclic jest czytelna, działa szybko i oferuje dostęp do najważniejszych funkcji, a także wielu innych przydatnych opcji. Z pozycji telefonu uzyskujemy dostęp do tego, co niezbędne. Aplikację mobilną Betclic pobierzemy ze strony www.betclic.pl.

Najciekawszy jest chyba przypadek aplikacji bukmachera Totolotek. Spółka ta zmodernizowała ostatnio stronę internetową i zrobiła z niej okropnego potworka, z którego ciężko było korzystać. Niektórzy zrezygnowali, inni przenieśli się na aplikację mobilną. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze opinie mówiące o tym, że o ile ze strony bukmachera nie da się korzystać, tak aplikacja mobilna jest znakomita. Sprawdziliśmy i rzeczywiście – aplikacja mobilna bukmachera Totolotek jest znakomita. Znajdziemy w niej wszystkie podstawowe funkcje, a także mnóstwo innych usprawnień, których celem jest ułatwienie nam obstawiania. Co więcej, Totolotek proponuje nam także bonus za korzystanie ze swojej aplikacji mobilnej, dlatego też tym bardziej powinno się ją przetestować i pobrać ze strony www.totolotek.pl.

Świetna jest również aplikacja mobilna bukmachera STS. To właśnie ta spółka jest jednym z pionierów na rynku i jeśli informacje są prawdziwe – to właśnie STS jako pierwszy zaproponował nam obstawianie przy użyciu aplikacji. Sam program jest atrakcyjny, dobrze wykonany i pozwala na swobodne obstawianie. Wszystko działa bardzo szybko, a w dodatku mamy dostęp do wielu atrakcyjnych funkcji, które ułatwią nam stawianie kuponów. Musimy to powiedzieć – aplikacja mobilna STS jest bardzo dobra!

Polski bukmacher STS oferuje również specjalną promocję dla graczy, którzy korzystają z aplikacji mobilnej STS, jest to voucher STS o wartości 25 PLN, które można wykorzystać na obstawianie całej oferty zakładów sportowych bukmachera online.

Aplikację mobilną STS można pobrać za darmo ze strony www.sts.pl. Apka dostępna jest na smartfony z systemem operacyjnym Android i iOS.


[AC_PRO id=5174]

0 / 5. Ocen: 0

Back to top button