Bukmacher Betfan daje 50 tys. zł byłemu trenerowi Legii Warszawa!

Firma bukmacherska Betfan przygotowała jedyną w swoim rodzaju propozycję dla zwolnionego z Legii Warszawa Aleksandra Vukovicia. Chodzi o Extra Pensję w wysokości 50.000 złotych!

Bukmacher Betfan daje 50 tys. zł byłemu trenerowi Legii Warszawa!
Bukmacher Betfan daje 50 tys. zł byłemu trenerowi Legii Warszawa!

Extra Pensja dla trenera od Betfan

Legalny bukmacher Betfan na początku sezonu Ekstraklasy ogłosił wyjątkową akcję o nazwie Extra Pensja. W grę wchodziło aż 50.000 złotych, które miało trafić na konto szkoleniowca zwolnionego ze stanowiska po rozpoczęciu Ekstraklasy 2020/21. Chyba niewielu spodziewało się tego, że będzie chodziło o samego Aleksandra Vukovicia, zdobywcę mistrzostwa Polski z Legią Warszawa.

Słowo się rzekło i dlatego w dniu 21 września (poniedziałek) prezes zarządu Betfan, Piotr Sienkiewicz, wystosował oficjalne pismo do byłego już szkoleniowca stołecznej drużyny. Aleksandar Vuković może tym samym odebrać Extra Pensję, czyli 50000 złotych.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Vuko dołączy do ekipy Betfan?

Oczywiście, nie ma nic za darmo. Vuković nie otrzyma pieniędzy na konto bez jakiegokolwiek wysiłku, chociaż tym razem nie będzie musiał trenować piłkarzy. O co dokładnie chodzi? Betfan zdradza, że o „wielki projekt, który dla byłego trenera Legii byłby niepowtarzalną okazją do sprawdzenia się w zupełnie nowej roli”.

Bukmacher Betfan znany jest z niecodziennych akcji i trudno spodziewać się, by dla „Vuko” miał przygotować coś, co nie odbiłoby się szerokim echem nie tylko w mediach branżowych dotyczących obstawiania. W momencie powstawania tego newsa (22 września, godzina 8.40) trener zwolniony z Legii jeszcze nie odpowiedział na propozycję. Prawdopodobnie nigdy to nie nastąpi, chociaż w stu procentach nigdy nic nie wiadomo! ;)

Vuković dołączy do Pudzianowskiego? To byłby oryginalny duet!

Obecnie twarzą marki Betfan jest Mariusz Pudzianowski. Popularny „Pudzian” jest ambasadorem firmy, którego znajdziemy niemal we wszystkich materiałach promocyjnych dotyczących bonusów czy promocji jak obstawianie bez podatku lub usług typu Betfan TVbet.

Na pewno dział marketingu Betfan zrobiłby co w jego mocy, aby Aleksandar Vuković „wkomponował” się w charakter firmy. To jednak na razie tylko gdybanie, gdyż nie mamy żadnych konkretów w tej sprawie.

Osoby, które jeszcze nie miały okazji sprawdzić, jak działa portal www.Betfan.pl w praktyce, mogą zarejestrować konto w dowolnym momencie. Aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE” i jest do wpisania tylko przy zakładaniu profilu.

Obecnie na nowych graczy marki Betfan czeka ponad 3000 złotych. Pakiet powitalny to większe wygrane x10, doładowanie trzech pierwszych wpłat oraz zakład bez ryzyka do 100 złotych.

Oto pełne pismo wysłane przez Betfan do Vukovicia:

Oświadczenie Betfan ws. Extra Pensji
Oświadczenie Betfan ws. Extra Pensji

Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button