Betfan TVbet. Legalne karty online – blackjack, wojna

Legalne karty online dostępne za pośrednictwem usługi Betfan TVbet. Każdy typer może u bukmachera obstawiać takie gry jak poker, wojna oraz blackjack! Wszystko na pieniądze i w stu procentach zgodnie z przepisami!

Betfan TVbet. Legalne karty online - poker, blackjack, wojna
Betfan TVbet. Legalne karty online – poker, blackjack, wojna

Karty online dla Polaków – wszystko, co każdy typer musi o nich wiedzieć

W sieci cały czas pojawia się bardzo wiele sprzecznych informacji na temat karty online. Niektórzy piszą, że karty są legalne, a inni wręcz przestrzegają przed przeglądaniem stron na ich temat. Jaka jest prawda? Leży po środku, bo nie każdego pokera można nazwać legalnym, co nie znaczy, że żaden taki nie jest. W przypadku innych gier jest podobnie.

Betfan TVbet oferuje karty, które działają w stu procentach zgodnie z przepisami. Dzieje się tak dlatego, iż mówimy o obstawianiu rozgrywki karcianej, a nie o uczestniczeniu w niej w dosłownym tego słowa znaczeniu. To ogromna różnica, przynajmniej dla prawników, bo gracze niekoniecznie muszą ją odczuwać.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Betfan korzysta z TVbet – tak samo jak Forbet

Firma bukmacherska Betfan w swojej ofercie karcianej korzysta z dystrybutora jakim jest TVbet. Nazwa niektórym może wydawać się znajoma i bardzo dobrze – właśnie Forbet TVbet było jednym z pierwszych konkurentów dla STS Betgames.

Dostępne w Betfan karty to poker, wojna oraz blackjack. Texas Holdem to na pewno ogromny powód do radości dla wielu typerów, natomiast dobre opinie zbiera również blackjack, czyli popularne „oczko”. W każdą z gier można zagrać już za 2 złote, a potencjalne wygrane w niektórych przypadkach są naprawdę spore.

Niestety, nie znajdziemy w Betfan krupierów mówiących w języku polskim, tak jak ma to miejsce w STS Poker. Nie wiadomo, czy bukmacher zdecyduje się kiedykolwiek zmienić coś w tej kwestii, ale w najbliższym czasie raczej nie ma się co tego spodziewać. To niekoniecznie zła wiadomość, bo pamiętajmy, że TVbet to duża międzynarodowa marka, z usług której korzystają portale typerskie w całej Europie.

Betfan Poker – Texas Holdem w wydaniu dla polskich graczy

Texas Holdem jest często nazywany sportowym i jest to zdecydowanie najpopularniejsza odmiana pokera. Każdy z uczestników dostaje dwie karty, a potem na stole pojawia się jeszcze pięć – najpierw trzy, a potem dwa razy po jednej.

Tutaj dostępne są karty online w Betfan
Tutaj dostępne są karty online w Betfan

Polskie prawo nie pozwala na legalne uczestnictwo w pokerze na pieniądze z innymi uczestnikami, ale nie zabrania obstawiania takich rozgrywek. Właśnie dlatego u bukmacherów nie jesteśmy graczami, a tylko obserwatorami, którzy zawierają zakłady. W Betfan TVbet wygląda to dokładnie tak samo, jak w STS czy Forbet.

Poker u bukmacherów jest bardzo wysoko oceniany, a to dlatego, że potencjalne wygrane w nim potrafią być naprawdę piorunująco duże. Niekiedy wystarczy zagrać za 5 czy 10 złotych, by zdobyć nawet 100 razy więcej i nie jest to jakiś jeden odosobniony przypadek.

Jak grać w karty online w Betfan?

Jeżeli chcemy grać w karty w Betfan, przede wszystkim musimy mieć konto u tego bukmachera. Z rejestracją nikt nie powinien mieć najmniejszych problemów – zajmuje parę chwil i pozwala na zdobycie dodatkowych, bonusowych środków.

Dla każdego świeżego klienta Betfan czeka do 3000 PLN w formie różnych premii startowych takich jak doładowanie wygranych oraz bonusy za trzy pierwsze wpłaty. To zdecydowanie jeden z najpokaźniejszych prezentów, na jakie można liczyć na legalnej stronie bukmacherskiej. Ważna wiadomość jest również taka, że zakładanie konta odbywa się bez natychmiastowej weryfikacji dowodu!

A co z polem Betfan kod promocyjny? Nie musimy go w ogóle wypełniać, jednak wpisując słowo „BETONLINE” otrzymujemy na dobry początek 100 PLN w formie zakładu bez ryzyka. Co to oznacza? W razie przegranej bukmacher zwraca nam zagraną stawkę i ponownie mamy pieniądze do dyspozycji. W tym przypadku nie mamy żadnych zagmatwanych warunków obrotu i tak dalej.

Betfan aktualny kod promocyjny
Betfan aktualny kod promocyjny

Formularz rejestracyjny pozwalający na zapisanie się do bukmachera (i tym samym rozpoczęcie grania w karty online) znajdziemy w serwisie www.Betfan.pl.

Gdzie znajdę karty na Betfan.pl?

Na próżno szukać działu „Karty”, „Blackjack” czy nawet „Gry Karciane„. Na stronie internetowej www.Betfan.pl nic takiego nie jest dostępne. Bukmacher zdecydował się na nazwanie zakładki z kartami „TVbet”. Po prostu – bez żadnych szczególnych fajerwerków i innych.

Aby rozpocząć granie w karty na www.Betfan.pl, logujemy się na swój profil, a następnie przechodzimy do wspomnianego już przez nas działu. Dopiero na samym końcu wybieramy, w co chcemy zagrać w danym momencie. Mimo że kurierzy nie mówią w języku polskim, interfejs jest już spolszczony w stu procentach.

Jeżeli preferujemy grę mobilną, bez najmniejszego problemu znajdziemy legalne gry karciane Betfan w aplikacji mobilnej czy po prostu na przenośnej wersji strony www. Bukmacher w tym momencie oferuje program na Androida, który jest do pobrania całkowicie za darmo.

Czy Betfan TVbet to konkurencja dla STS Betgames? Gracze już to weryfikują, jednak pamiętajmy, że cały czas nikt poza portalami www.STS.pl oraz www.Totalbet.pl nie zdecydował się na stworzenie przynajmniej jednego własnego projektu karcianego. Wielu typerów liczy na to, że to się zmieni. Wy także należycie do tego grona?


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button