CS:GO ESL ONE z bonusem 7% u bukmachera LV BET!

Zgarnij siedem procent wygranych więcej, niż na co dzień. Bukmacher LV BET przygotował ofertę specjalną na wszystkie mecze rozgrywane w ramach CS:GO ESL ONE w Nowym Jorku!

CS:GO ESL ONE z bonusem 7% u bukmachera LV BET!
CS:GO ESL ONE z bonusem 7% u bukmachera LV BET!

Oferta specjalna od LV BET przeznaczona jest dla wszystkich osób, które są zarejestrowane na stronie www.LvBET.pl. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta, wystarczy, iż wypełnisz formularz rejestracyjny. Pamiętaj, iż aktywny jest kod promocyjny LV BET, który możesz wpisać przy zakładaniu konta.

Promocja dostępna jest między 26 a 30 września. Nie trzeba się do niej w żaden sposób zapisywać. Bonus od wygranych aktywowany jest zarówno w przypadku gry na żywo oraz przedmeczowej. Liczą się zakłady pojedyncze oraz KOMBI.

Pamiętaj – podwyższone wygrane na zakłady bukmacherskie o siedem procent dotyczą tylko i wyłącznie zakładów na mecze CS:GO rozgrywane w ramach turnieju ESL ONE w Nowym Jorku. Żadna inna impreza nie kwalifikuje się do oferty.

Doładowanie wygranych w każdym przypadku wynosi siedem procent. Wysokość zyskanych pieniędzy nie ma w tym przypadku żadnego znaczenia – premia przyznawana jest i wtedy, gdy wygramy 100 PLN oraz gdy tylko 10.

Interesuje cię obstawianie esportu? Pamiętaj, że coraz więcej bukmacherów organizuje promocje podobne do tej, którą opisujemy w tym wpisie! Jeżeli chcesz być na bieżąco z akcjami specjalnymi i bonusami – zapisz się do naszego systemu powiadomień!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button