Szukasz typów o konkretnym kursie, które będziesz mógł dodać do stawianego przez siebie kuponu? Na pewno przyda ci się nowość od Forbet, to jest Wyszukiwarka Kursów Bukmacherskich!

W Forbet ruszyła Wyszukiwarka Kursów!
W Forbet ruszyła Wyszukiwarka Kursów!

Wyszukiwarka kursów bukmacherskich

Kilka dni temu ruszył nowy projekt bukmachera Forbet. Po tym, jak wprowadził on generator kuponów bukmacherskich, wystartował ze specjalną wyszukiwarką dla graczy. Co najważniejsze, narzędzie dostępne jest za darmo dla każdego – aby mieć do niego dostęp nie musimy posiadać konta na stronie.

Na czym dokładnie polega nowa funkcja od Forbet i w jaki sposób można z niej skorzystać? Osoby, które chcą wypróbować ja osobiście w praktyce, wystarczy, że wejdą na stronę WWW. Poniżej znajdziecie natomiast opis najważniejszych funkcji, o których warto mieć chociaż najmniejsze pojęcie.

darmowy freebet sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS 27 PLN – Kod promocyjny: BETONLINE

Kursy bukmacherskie w Forbet

Wyszukiwarka kursów bukmacherskich w Forbet jest bardzo prosta w obsłudze. Tak naprawdę wszystko sprowadza się w niej do zmieniania dwóch parametrów. Po pierwsze, decydujemy o tym, kiedy mają być rozgrywane wydarzenia o interesujących nas kursach. Po drugie, przesuwamy specjalny suwak, gdzie podajemy dane o wartości interesujących nas notowań.

Warto odnotować fakt, że w wyszukiwarce możemy wybrać dyscyplinę sportową. Do wyboru mamy następujące opcje:

  • Piłka Nożna
  • Koszykówka
  • Tenis
  • Hokej na Lodzie
  • Piłka Ręczna
  • Siatkówka
  • Esport
wyszukiwarka kursów bukmacherskich
wyszukiwarka kursów bukmacherskich

Lista kursów jest bardzo czytelna i nikt nie powinien uważać inaczej. Bardzo dobrą opcją jest to, iż możemy kliknąć w konkretny kurs i automatycznie zostanie on dodany do naszego kuponu.

Forbet kod promocyjny 2019

Jeżeli chcecie zagrać kupon, wykorzystując do tego opisywaną przez nas wyszukiwarkę, wystarczy, że zarejestrujecie się konto bukmacherskie. Obecnie można wpisać kod promocyjny Forbet przy zakładaniu konta, co jest bardzo dobrą opcją dla każdego początkującego, ale i nie tylko!

Każdemu nowemu graczowi Forbet przysługuje prawo do odebrania bonusu za pierwsze trzy depozyty. Aktualne informacje na temat tego, co dokładnie jest obecnie oferowane na start, znajdziecie na stronie Forbet!

Chcecie grać tylko u legalnych bukmacherów? Forbet nadaje się do tego doskonale – jest to marka działająca zgodnie z polskim prawem. Ostatnio uruchomiono nawet punkty stacjonarne Forbet, które zyskują coraz większą popularność.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu