Typuj naszą – darmowe 50 PLN dla klientów eToto!

Ruszają piłkarskie rozgrywki w Polsce! Zakłady Bukmacherskie eToto każdego tygodnia będą przyznawać swoim graczom 50 PLN w formie freebetu do wykorzystania na obstawianie!

Typuj naszą - darmowe 50 PLN dla klientów eToto!
Typuj naszą – darmowe 50 PLN dla klientów eToto!

Promocja dostępna dla osób zarejestrowanych na stronie www.eToto.pl. Nie trzeba się do niej zapisywać, podobnie jak nie jest do niej potrzebny żaden kod bonusowy eToto.

W każdym tygodniu trwania oferty specjalnej gracze mogą otrzymać freebet w wysokości 50 PLN. Aby go zgarnąć, należy spełnić następujące warunki:

  • Postawić kupon za 100 PLN
  • Zagrać w kuponie typy z polskich lig – od Ekstraklasy po 4. ligę
  • Kurs minimalny pojedynczego zakładu nie może być niższy od 1.40
  • Kupony przedmeczowe oraz Live

Po spełnieniu podanych wyżej punktów odpowiednie osoby powinny otrzymać powiadomienie o możliwości odebrania premii. Taką wiadomość wystarczy zatwierdzić, a środki powinny pojawić się na koncie bukmacherskim w ciągu 30 minut!

Darmowy zakład z tej promocji uprawnia zagrania zakładu bez żadnych kosztów. Zwycięskie środki z kuponu postawionego przy pomocy freebetu jest pomniejsza się o jego kwotę.

W każdym tygodniu trwania promocji można otrzymać maksymalnie jeden freebet. Kwota premii nie może wynieść mniej ani więcej niż wspomniane już 50 PLN.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o organizatorze? Recenzja eToto jest cały czas dostępna dla ciebie na łamach naszego bloga!


eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tagi
Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
Close