Forbet Częstochowa. Punkty stacjonarne – bonusy, oferta, godziny otwarcia

ForBET to bukmacher, który na terenie naszego kraju działa od 2016 roku, co czyni go jednym z najmłodszych. Właśnie we wspomnianym roku uruchomiony został jego serwis internetowy, który, który rok później – po nowelizacji ustawy hazardowej – pozyskał stosowną licencję ze strony Ministerstwa Finansów. Na tym jednak bukmacher ten nie zatrzymał się, a w 2018 roku pozyskał takową również na świadczenie swoich usług drogą stacjonarną. Dwa z jego stale rozwijającej się sieci punktów znajdują się w Częstochowie. Co musimy wiedzieć o ich ofercie?

Forbet Częstochowa. Punkty stacjonarne - bonusy, oferta, godziny otwarcia
Forbet Częstochowa. Punkty stacjonarne – bonusy, oferta, godziny otwarcia

Przegląd oferty forBET Częstochowa

Punktem centralnym oferty częstochowskiego forBET (podobnie zresztą, jak forBET Tychy i innych miejsc tego typu) jest piłka nożna, która stanowi najpopularniejszy sport w naszym kraju. Można ją obstawiać zarówno na poziomie ligowym, jak i reprezentacyjnym. W tym pierwszym przypadku największą popularnością cieszą się rozgrywki na naszym rodzimym podwórku, w tym te w obrębie Ekstraklasy i 1 Ligi. Piłka nożna nie jest jednak jedynym sportem w ofercie operatora. Do tych niemal równie popularnych należą między innymi:

  • siatkówka – drugi najpopularniejszy sport w Polsce jest przez częstochowskie oddziały bukmachera forBET pokrywany w sposób bardzo kompletny, z naciskiem na spotkania w obrębie polskiej PlusLigi, ale także te reprezentacyjne, które do punktów stacjonarnych przyciągają całe rzesze typerów;
  • e-sport – ten staje się coraz ważniejszym elementem oferty częstochowskich lokali i nawet mimo tego, że rozgrywa się on w całości wirtualnie, można na niego stawiać również stacjonarnie;
  • koszykówka – w jej obrębie mamy do czynienia nie tylko z najpopularniejszą ligą świata (NBA), ale także tymi mniej popularnymi, a wzbudzającymi równie wielkie emocje; możemy tu znaleźć również wszystkie spotkania na poziomie reprezentacyjnym.
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście bukmacher nie skupia się wyłącznie na dyscyplinach „z głównego nurtu” – w jego ofercie znajduje się całe mnóstwo sportów bardziej niszowych, w tym szachy, golf, rzutki, futsal czy krykiet.

Zdecydowaną większość spotkań sportowych w ofercie forBET możemy obstawiać w dwóch modelach: przedmeczowym oraz na żywo, przy czym ten drugi dotyczy tylko tych meczów, które są w stanie rozegrać się w pełni w godzinach otwarcia punktu. Najlepiej więc wybrać punkt na ulicy Brzeźnickiej, który niemal to gwarantuje – jest czynny aż do drugiej w nocy. Więcej na ten temat – w ostatniej części tego artykułu.

Promocje i bonusy w częstochowskim forBET

Promocją bukmachera forBET, z jaką wychodzi on do typerów z Częstochowy jest tak zwany „Piątek na bogato”. Jak sama jego nazwa sugeruje, aplikuje się on do każdego zakładu złożonego w piątek (między godzinami 0:00 a 23:59), ale tylko takiego, w którym na jednym kuponie znajdą się minimalnie trzy zdarzenia z kursem minimalnym 1.30, a kwota na nim wyniesie (lub przekroczy 20 złotych. Bukmacher w takiej sytuacji zwiększy kwotę naszej ewentualnej wygranej aż o 14%, niezależnie od kwoty, którą wygramy.

Od pewnego czasu w ofercie opisywanej marki znajdziemy też Forbet TVbet, czyli legalne karty online.

Punkty forBET w Częstochowie – adresy i godziny otwarcia

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, na terenie Częstochowy działają obecnie dwa punkty stacjonarne bukmachera forBET. Oba zostały zaaranżowane w taki sposób, aby dawać swoim klientom możliwość do skorzystania z pełnej oferty tegoż operatora, ale też jego akcji promocyjnych. Poniżej przedstawiamy ich adresy, wraz z aktualnymi godzinami otwarcia.

  • Brzeźnicka 88, 42-215

Godziny otwarcia: 11:00 – 02.00 (codziennie).

  • Okulickiego 57 / 9, 42-218

Godziny otwarcia: 14.00 – 23.00 (od poniedziałku do piątku), 12.00 – 23.00 (w soboty i niedziele).


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl

Podobne artykuły

Back to top button