Forbet Super Tydzień. Promocje na każdy dzień!

U legalnego bukmachera Forbet znajdziecie teraz promocję na każdy dzień. Wszystko to w ramach oferty specjalnej Super Tydzień, która wystartowała w ostatni poniedziałek!

Forbet Super Tydzień. Promocje na każdy dzień!
Forbet Super Tydzień. Promocje na każdy dzień!

Forbet tydzień promocji

Twarzą kampanii jest polska zawodniczka MMA, Karolina Kowalkiewicz. W ramach bonusów na każdy dzień do odebrania są podwyższone wygrane, zwroty, doładowania i nie tylko!

Tydzień promocji Forbet organizowany jest nie po raz pierwszy. Jeżeli masz już konto u tego bukmachera od jakiegoś czasu, na pewno pamiętasz inne podobne oferty, które można było u niego znaleźć.

forbet kod promocyjny. Freebet 50 PLN - kod "BETONLINE"
forbet kod promocyjny. Freebet 50 PLN – kod „BETONLINE”

Forbet Super Tydzień rozpoczął się od akcji „Już nie taki straszny poniedziałek, w którym do zdobycia był bonus od depozytu aż do 200 PLN.

Bonusy na każdy dzień. Odbierasz?

Jesteś ciekawy kolejnych dni? Nie musisz czekać do konkretnej doby, by dowiedzieć się, co będziesz mógł podczas niej zgarnąć. Już teraz znajdziesz u nas wszystkie niezbędne informacje!

  • Wtorek – Wygrane większe o 12% w godzinach 15.00-21.00. Tylko i wyłącznie na kupony przedmeczowe!
  • Środa – Zwrot stawki do 20 PLN w formie specjalnego bonusu. Tylko na Wirtualne Sporty!
  • Czwartek – Zagraj kupon za minimum 100 PLN, a otrzymasz 25 PLN bez względu na rezultat starań!
  • Piątek – Poranne wygrane większe o 12%. Oferta rozpoczyna się o godzinie 6.00 i trwa do samego południa.
  • Sobotaniedziela – Podwyższone kursy z gwarancją najwyższych notowań na spotkania rozgrywane w ramach polskiej ekstraklasy!

Znudziły ci się już punkty stacjonarne Forbet? Może warto pomyśleć o założeniu darmowego konta online? Na start mamy kod promocyjnyBETONLINE” na dodatkowe 50 PLN przy starcie!

Formularz online? Wystarczy kliknąć przycisk, który znajduje się poniżej. To naprawdę proste!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button