Już tylko osiem drużyn pozostało w walce o tytuł najlepszego klubu w Europie. Na kogo stawiają bukmacherzy – jaka ekipa ma największe szanse, patrząc na aktualne typy i kursy? Zobacz aktualne notowania i informacje!

Liga Mistrzów 2019. Typy bukmacherskie i kursy. Kto wygra?
Liga Mistrzów 2019. Typy bukmacherskie i kursy. Kto wygra?

Obstawianie Ligi Mistrzów

W dniu 9 kwietnia rozpoczynają się mecze ćwierćfinałowe najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie, a być może nawet i na świecie. Bukmacherzy legalni już od pewnego czasu mają w swojej ofercie notowania na pierwsze mecze.

Faworytów widać gołym okiem, ale przecież Liga Mistrzów nie byłaby tak uwielbiana przez kibiców, gdyby nie niespodzianki. Ostatnimi czasy nikt nie miał wątpliwości, że Real Madryt wyjdzie zwycięsko w dwumeczu z Ajaksem Amsterdam, a tymczasem stało się zupełnie inaczej.

kod promocyjny sts
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kiedy Liga Mistrzów 2019? Terminarz

Bukmacherzy mają swoich faworytów. Pierwsze mecze rozegrane zostaną 10 i 11 kwietnia, natomiast rewanże 16 i 17 dnia tego miesiąca.

Jak wyglądają teraz kursy bukmacherskie na Ligę Mistrzów? Aktualne notowania w meczach numer jeden w 1/4 finału tych rozgrywek znajdziecie poniżej. Jest to stan na 9 kwietnia, czyli na dzień przed rozpoczęciem walki najlepszej ósemki.

1/4 finału LM. Kursy bukmacherskie

Liverpool – FC Porto 1.296.0511.5
Tottenham – Man.CityCF4.253.81.9
Ajax – Juventus 3.353.332.28
Manch.Utd. – Barcelona3.653.62.05
Juventus – Ajax 1.454.37.7
Barcelona – Manch.Utd.1.454.37.7
FC Porto – Liverpool 4.053.751.85
Man.City – Tottenham 1.424.57.9

W jaki sposób możesz postawić na Ligę Mistrzów i na swoich faworytów? Jeżeli chcesz to zrobić przez internet, wystarczy, że założysz darmowe konto na stronie bukmachera online.

Bonus bez wpłaty na LM

Na ten moment w STS można otrzymać 29 PLN jako bonus bez depozytu. Oznacza to, iż nowi gracze mają do wykorzystania pieniądze bez konieczności wpłaty. Wspomniane 29 PLN przeznacza się na obstawianie i to całkowicie za darmo!

Jeżeli chcesz postawić mecze Ligi Mistrzów w STS, konto założysz w kilka chwil i to nawet bez weryfikacji danych (dowiedz się, czym jest STS konto tymczasowe). Musisz pamiętać jedynie o tym, że jedynie STS kod promocyjnyBETONLINE” uprawnia do zgarnięcia 29 PLN jako bonus bez depozytu!

Liga Mistrzów kursy na mecze
Liga Mistrzów kursy na mecze

Kto wygra Ligę Mistrzów? Kursy online

Kto wygra Ligę Mistrzów 2019? Na pewno wielu kibiców zadawało sobie to pytanie jeszcze przed losowaniem fazy grupowej. Teraz z biegiem czasu zespołów jest coraz mniej, a więc szanse na zwycięstwo poszczególnych drużyn rosną.

Przed rozpoczęciem ćwierćfinałów największe szanse na zwycięstwo LM daje się Manchesterowi City. Drugie miejsce w zestawieniu faworytów zajmie FC Barcelona, za którą plasuje się mistrz Włoch, Juventus.

Jak wiadomo, w bukmacherce najwięcej da się zarobić na niespodziankach. W przypadku triumfu w Lidze Mistrzów naprawdę duże pieniądze można zyskać, gdy w finale Champions League zwycięży albo Ajax Amsterdam albo FC Porto.

Liga Mistrzów – kto wygra?
Kursy bukmacherskie

FC Barcelona 4.4
Man.City 3.4
Liverpool5.3
Manch.Utd. 23
Juventus4.5
Tottenham 28
FC Porto 100
Ajax 44

Rywalizacja najlepszych drużyn w Europie to, oczywiście, także pojedynek wielkich indywidualności. Klasyfikacja strzelców Ligi Mistrzów jest z rumieńcami na twarzach śledzona przez kibiców. Messi, Ronaldo, a może ktoś inny?

Liga Mistrzów kursy fortuna online
Liga Mistrzów kursy fortuna online

Bukmacherzy w Polsce posiadają w ofercie także i kursy na zdobywcę korony strzelców LM. Na ten moment faworyt jest tylko jeden i jest to Leo Messi z FC Barcelony. A kto znajduje się tuż za nim? Mamy dla was aktualne zestawienie!

Liga Mistrzów 2019 król strzelców.
Kursy bukmacherskie:

Tadic D. 28
Marega M. 28
Messi L. 1.35
Ronaldo C. 8
Aguero S. 12
Salah M. 60
Kane H.18
Sané L. 50
Dybala P. 50

Chcesz postawić na Ligę Mistrzów? Zobacz ranking bukmacherów, który dla ciebie przygotowaliśmy. Pamiętaj też, że tylko legalny bukmacher daje ci możliwość bezpiecznego obstawiania zgodnie z obowiązującymi u nas przepisami!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Liga Mistrzów 2019. Typy bukmacherskie i kursy. Kto wygra?
5 (100%) 2 vote[s]
bonusy bez depozytu