Sprawdź już teraz co trzeba zrobić, by odebrać bonus Etoto przygotowany na tę niedzielę. Chcesz zgarnąć 30 PLN premii?

Bonus Etoto 30 PLN na niedzielę!
Bonus Etoto 30 PLN na niedzielę!

Kalendarz promocji Etoto 2018 wkracza w decydującą fazę, dlatego trzeba spodziewać się każdego dnia coraz lepszych bonusów. O wszystkich najważniejszych informujemy was na bieżąco, tak abyście nie przegapili tych najciekawszych. 

Bonus 30 PLN w Etoto na niedzielę dostępny jest tylko 16 grudnia. Musi być odebrany do końca dnia. W ofercie brane są pod uwagę tylko kupony zagrane w ciągu doby kwalifikacyjnej. 

Co trzeba zrobić, by otrzymać premię od bukmachera Etoto? Po prostu zagraj kupon za minimum 100 PLN, który będzie zawierał typy z następujących rozgrywek piłkarskich: 

  • Premier League
  • Bundesliga
  • La Liga
  • Ligue 1
  • Serie A

Uwaga! Do niedzielnej promocji wliczają się jedynie zakłady wielokrotne, tak więc kupony SOLO nie będą brane pod uwagę. 

Każdy z graczy może w ciągu doby odebrać maksymalnie jeden bonus. Dodatkowe środki w wysokości 30 PLN przyznawane są tylko osobom, którym nie uda się wygrać w kuponie promocyjnym. 

Jeżeli nie masz jeszcze konta w Etoto, możesz zarejestrować się na oficjalnej stronie bukmachera, wypełniając krótki formularz. 


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu