Totalbet oddaje kasę za kupony u konkurencji!

Bukmacher Totalbet na 18 grudnia (wtorek) przygotował wyjątkową ofertę. Można dzięki niej otrzymać zwrot przegranego kuponu z konkurencyjnej strony internetowej!

Totalbet oddaje kasę za kupony u konkurencji!
Totalbet oddaje kasę za kupony u konkurencji!

Na pewno w ostatnim czasie zdarzyła wam się jakaś wpadka. Bez względu na to, za ile grałeś i ile meczów ci nie weszło, możesz skorzystać z wtorkowej oferty Totalbet

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w tej akcji promocyjnej? To bardzo proste – po prostu zarejestruj się w Totalbet, prześlij dowód na to, że przegrałeś kupon u innego legalnego bukmachera i odbierz do 150 PLN zwrotu bez żadnych zobowiązań na przyszłość! 

Nowe bonusy w Betfan! Polski bukmacher Betfan daje teraz 600 PLN cashback + 1000 PLN z kodem "BETONLINE" na www.Betfan.pl

https://blogbukmacherski.pl/yield-czyli-wyznacznik-twojej-gry/

W ofercie liczą się tylko nowe konta. Każdy gracz, który dokona rejestracji w dniu 18 grudnia, nadal może liczyć na standardowe prezenty powitalne w postaci 25 PLN bez depozytu

Nie chcesz poświęcać kilku minut na zakładanie konta? Nie ma z tym żadnego problemu – właśnie od tego jest tak zwane konto tymczasowe Totalbet, czyli możliwość obstawiania bez weryfikacji danych! 

Kto może skorzystać z opisywanej promocji? Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji, zleci depozyt minimum 100 PLN, a następnie postawi kupon za co najmniej 50 PLN! 

Uwaga! Ten bonus nie jest przyznawany automatycznie. W celu zgarnięcia zwrotu należy wysłać e-mail do organizatora. Inny rodzaj zgłoszenia nie będzie rozpatrywany! 


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów 1660 PLN w Bonusach! (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
600 PLN Cashback (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl
34 PLN Freebet (kod: BETONLINE) – www.Superbet.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button