Bukmacher Totalbet na 18 grudnia (wtorek) przygotował wyjątkową ofertę. Można dzięki niej otrzymać zwrot przegranego kuponu z konkurencyjnej strony internetowej!

Totalbet oddaje kasę za kupony u konkurencji!
Totalbet oddaje kasę za kupony u konkurencji!

Na pewno w ostatnim czasie zdarzyła wam się jakaś wpadka. Bez względu na to, za ile grałeś i ile meczów ci nie weszło, możesz skorzystać z wtorkowej oferty Totalbet

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w tej akcji promocyjnej? To bardzo proste – po prostu zarejestruj się w Totalbet, prześlij dowód na to, że przegrałeś kupon u innego bukmachera i odbierz do 150 PLN zwrotu bez żadnych zobowiązań na przyszłość! 

W ofercie liczą się tylko nowe konta. Każdy gracz, który dokona rejestracji w dniu 18 grudnia, nadal może liczyć na standardowe prezenty powitalne w postaci 25 PLN bez depozytu

Nie chcesz poświęcać kilku minut na zakładanie konta? Nie ma z tym żadnego problemu – właśnie od tego jest tak zwane konto tymczasowe Totalbet, czyli możliwość obstawiania bez weryfikacji danych! 

Kto może skorzystać z opisywanej promocji? Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji, zleci depozyt minimum 100 PLN, a następnie postawi kupon za co najmniej 50 PLN! 

Uwaga! Ten bonus nie jest przyznawany automatycznie. W celu zgarnięcia zwrotu należy wysłać e-mail do organizatora. Inny rodzaj zgłoszenia nie będzie rozpatrywany! 


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu