Zwrot podatku w Betclic na Black Friday!

Bukmacher legalny Betclic przygotował dla swoich graczy zwrot podatku. Dzięki niemu do zdobycia jest nawet 100 złotych w formie bonusu! Szczegóły dostępne dla każdego już teraz!

Zwrot podatku w Betclic na Black Friday!
Zwrot podatku w Betclic na Black Friday!

Black Friday 2019 bez podatku

Obstawianie bez podatku to temat numer jeden wsród typerów. Gdzie grać, by wygrywać więcej i nie martwić się stratą 12% stawki już na starcie? Bukmacher Betclic doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna jest to kwestia i właśnie dlatego na Black Friday przygotował specjalną ofertę dla każdego mniej lub bardziej aktywnego gracza!

Do promocji trzeba się zapisać. Aby to zrobić, gracz musi wejść na stronę internetową www.Betclic.pl i przejść do zakładki poświęconej ofercie na Czarny Piątek. Krok ostatni to kliknięcie czerwonego przycisku “Dołącz tutaj!”.

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE
fortuna bonus. Kod promocyjny BETONLINE

Promocja w Betclic to nawet 100 PLN ekstra na konto!

W ramach akcji promocyjnej na każdego gracza czeka bonus będący równowartością podatku zagranego na kuponach. Jak dokładnie to działa i ile można dostać?

Przykład: Gracz stawia dwa kupony za 500 złotych. Netto jest to 440 PLN, tak więc otrzymuje się dokładnie 60 PLN w formie premii na konto typerskie!

Oferta jest ważna tylko w Black Friday 2019, czyli w dniu 29 listopada. Kupony zagrane w innych dniach nie będą brane pod uwagę.

Nie ma znaczenia stawka, za jaką uczestnik akcji stawia kupony promocyjne. Ważne jest jednak, by w zakładzie znalazły się typy o kursie co najmniej 1.50!

Pełna dowolność – gracz może obstawiać to, co tylko chce!

Betclic bierze pod uwagę każdy sport, dlatego też liczą się tutaj zakłady na skoki narciarskie, piłkę nożną czy chociażby NBA online!

Wypłata pieniędzy nastąpi w dniu 3 grudnia. Wszyscy gracze mogą otrzymać maksymalnie 100 PLN. Jeżeli gracz w formie podatku wykorzysta więcej, na swój profil i tak otrzyma równą “stówę”!

W przypadku braku konta na stronie marki Betclic, należy w pierwszej kolejności dokonać rejestracji. Można to zrobić na www.Betclic.pl. Przypominamy, iż kod promocyjny brzmi “KOD510“, a gracze mają do zdobycia nawet 510 PLN w formie cashbacku!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image