Black Friday u bukmachera Fortuna!

Black Friday zawitał dzisiaj także u bukmachera Fortuna. Jaką promocję przygotował dla graczy ten portal do obstawiania? Podwyższone kursy na najważniejsze piątkowe mecze!

Black Friday u bukmachera Fortuna!
Black Friday u bukmachera Fortuna!

Oferta obowiązuje tylko na wybrane spotkania. Dostępna jest dla każdej osoby, która dokonała rejestracji na stronie bukmachera Fortuna, to jest posiada możliwość grania online na swoich faworytów.

Nie potrzebujesz tutaj niczego poza środkami na obstawianie. Organizator nie przygotował specjalnych haseł, a więc żaden Fortuna kod promocyjny także nie jest w tym przypadku niezbędny do gry z podwyższonymi kursami!

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Oferta na Black Friday 2018 w Fortunie obowiązuje tylko na wybrane spotkania. Poniżej przedstawiamy, o jakie mecze dokładnie chodzi:

  • Piast Gliwice – Zagłębie Sosnowiec
  • Stal Mielec – Warta Poznań
  • Raków Częstochowa – Chojniczanka Chojnice

https://blogbukmacherski.pl/promocje-bukmacherskie-na-black-friday-2018/

Fortuna w trzech pojedynkach podanych powyżej całkowicie zrezygnowała z marży, dzięki czemu gracze do dyspozycji mają wyższe kursy i tym samym mogą wygrać więcej, niż zwykle.

Jeżeli nie masz jeszcze konta u tego bukmachera, a chciałbyś je założyć i wziąć udział w promocji na Czarny Piątek, po prostu poświęć minutę na wypełnienie formularza rejestracyjnego na oficjalnej stronie Fortuny!

Obstawianie meczów przez internet LEGALNIE – www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image