Punkty stacjonarne STS Kielce. Adresy + godziny otwarcia

STS, czyli jeden z najbardziej doświadczonych polskich bukmacherów, działa na naszym rynku już od 1997 roku, obecnie posiadając (jak się szacuje) niemal połowę udziałów właśnie na nim. Wszystko przez jego pro-konsumenckie podejście oraz stałe śledzenie trendów i dopasowywanie pod nie własnej oferty. Bukmacher nie działa też wyłącznie przez Internet, jak wielu operatorów ma w zwyczaju – wciąż bardzo ceni sobie obecność w punktach stacjonarnych, których w Polsce posiada ponad 440. Kilka z nich znajduje się w Kielcach – stolicy województwa świętokrzyskiego. Poniżej zaprezentujemy ofertę, którą STS przedstawia właśnie typerom zamieszkującym to miasto.

Punkty stacjonarne STS Kielce. Adresy + godziny otwarcia
Punkty stacjonarne STS Kielce. Adresy + godziny otwarcia

Pełna oferta kieleckiego STS

STS w Kielcach daje wszystkim odwiedzającym jego punkty dostęp do pełnej oferty bukmacherskiej, w obrębie których znajduje się aż 18 dyscyplin sportowych. Wśród nich znalazło się miejsce między innymi na:

 • piłkę nożną – najpopularniejszy sport w Polsce jest przez kieleckie STS traktowany priorytetowo; bukmacher stara się zawrzeć w swojej ofercie jak najwięcej zdarzeń, w tym wszystkie z poziomu reprezentacyjnego (również z większych imprez pokroju Mistrzostw Świata czy Europy), ale też wiele lig krajowych (w tym polską i najsilniejsze na świecie – francuską, niemiecką czy angielską) oraz turniejów rangi europejskiej (Liga Mistrzów jest tutaj w pełni oferowana).
 • hokej na lodzie – w ofercie tego bukmachera znajdują się rozgrywki popularnych lig oraz reprezentacji krajowych.
 • esport – choć esport wciąż raczkuje, STS pokrywa najpopularniejsze gry (League of Legends, CS: GO i inne), będąc jednym z pierwszych bukmacherów posiadających je w ofercie, również w punktach stacjonarnych zlokalizowanych właśnie w Kielcach.
 • bardziej niszowe sporty, w tym rugby, krykiet, szachy czy tenis stołowy.
bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

Oczywiście oferta kieleckiego oddziału firmy dopasowuje się do obecnej sytuacji na rynku. Jeżeli więc w danej dyscyplinie o wybranej porze roku czy sezonu nie są toczone żadne spotkania, po prostu znika ona (tymczasowo) z aktualnej oferty. STS Kielce daje dostęp również do obstawiania sportów wirtualnych – te nie mają swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Niestety, w punktach nie są dostępne Betgames. W legalnego pokera i inne gry karciane zagramy tylko na www.STS.pl.

Bonusy i promocje w STS Kielce

STS dla typerów z Kielc przygotował specjalną ofertę promocyjną, w ramach której nagradza za regularną grę, przyznając dodatkowe środki na konto bonusowe, możliwe do wykorzystania na dalsze zakłady. Aby z tego skorzystać należy nie tylko odwiedzać punkty regularnie, ale też zostawiać w nich pieniądze w czasie każdych odwiedzin. Kwota bonusu zależy oczywiście od tego, za ile gramy w ciągu jednego dnia:

 • obstawiając za minimum 30 złotych dziennie skorzystamy z najatrakcyjniejszego bonusu, który przyzna nam środki na trzech poziomach: po dziesiątej, dwudziestej i dwudziestej piątej wizycie w punkcie w Kielcach. Bonus jest równy 10% stawki na przegrane kupony, a w sumie może wynieść nawet 150 złotych.
 • bonus dla obstawiających za mniej skierowany jest dla typerów wydających 5 złotych dziennie – po 10 wizytach mogą odebrać 10 złotych w bonusowych środkach. Jeżeli będą bardziej cierpliwi, za 20 wizyt w ciągu miesiąca otrzymają równo 20 złotych.

Bonusowa oferta odnawia się co miesiąc, więc można z niej korzystać przez cały okres regularnego grania. Co ważne, trzeba mieć do tego darmową kartę STS, wyrabianą również w punktach w Kielcach. Środki bonusowe musimy wydać w przeciągu 30 dni od ich otrzymania – co ważne, obstawianie za nie nie zalicza się do kolejnego bonusu. Tutaj konieczne jest zostawianie rzeczywistych pieniędzy.

STS punkty stacjonarne mapa
STS punkty stacjonarne mapa

Gdzie znaleźć placówki STS w Kielcach?

UWAGA! Tylko na www.STS.pl z kodem promocyjnym „BETONLINE” do zdobycia jest 29 PLN bez depozytu!

Każdy w lokali w Kielcach działa, tak, jak inne placówki STS, przez cały tydzień, od poniedziałku do niedzieli. Na wyposażeniu każdego znajduje się telewizor, przydatny do śledzenia rozgrywek na żywo. Poniżej kilka większych punktów, wraz z godzinami otwarcia.

 • 25-327 Seminaryjska 20
  • Otwarty codziennie od 8:00 do 22:45.
 • 25-633 Kazimierza Wielkiego 18
  • Otwarty od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00 i w niedziele od 9:00 do 18:00.
 • 25-316 Kościuszki 52 lok. 017
  • Otwarty od poniedziałku do soboty od 9:00 do 20:00 i w niedziele od 9:00 do 18:00.

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button