Black Friday to dla ciebie za mało? Co powiesz na Black Weekend u bukmachera Etoto, gdzie do zdobycia jest aż 200 PLN?!

Black Weekend Etoto, czyli 200 PLN premii!
Black Weekend Etoto, czyli 200 PLN premii!

Oferta jest dostępna dla wszystkich osób, które są zarejestrowane w Etoto. Sprawa jest prosta – grasz kupon za jak największą stawkę, a tym samym zdobywasz bonus z okazji Black Weekend!

W ramach promocji należy postawić kupon za minimum 40 PLN. Bonus przygotowany od Etoto to dokładnie 25% wniesionej stawki do kwoty 200 PLN.

Najmniejsza możliwa premia do zgarnięcia wynosi dokładnie 10 PLN!

Uwaga! Każdy z graczy może tylko raz odebrać premię z tej promocji. Ważna jest ona do 25 listopada!

Promocje bukmacherskie na Black Friday 2018

Aby zatwierdzić otrzymanie premii, wystarczy kliknąć przycisk „Zatwierdź”, który będzie można znaleźć w specjalnym powiadomieniu pop-up. Dodatkowe środki powinny pojawić się w ciągu 20 minut od wykonaniu tego kroku.

Skorzystałeś już z promocji na Black Friday od Etoto? Nic nie stoi na przeszkodzie, byś sprawdził również inne oferty przygotowane na 23 listopada. Powyżej znajdziecie odnośnik do strony informacyjnej ze wszystkimi bonusami na Czarny Piątek!

Nie masz konta w Etoto? Założysz je przez internet w każdej chwili – wystarczy kilka minut wolnego czasu! Formularz rejestracyjny online znajdziesz na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


bonusy bez depozytu