BetX bonus bez depozytu. Jak odebrać darmowy kupon 30 PLN? [PORADNIK KROK PO KROKU]

Zainteresował cię przygotowany przez markę BetX bonus bez depozytu? Każdy może sprawdzić w dowolnym momencie, jak odebrać darmowy kupon w wysokości 30 PLN. Teraz możliwe jest obstawianie za pieniądze bukmachera!

Bonus bez depozytu BetX. Jak odebrać darmowy kupon 30 PLN [PORADNIK KROK PO KROKU]
Bonus bez depozytu BetX. Jak odebrać darmowy kupon 30 PLN [PORADNIK KROK PO KROKU]

BetX wchodzi do Polski i od razu daje bonus bez depozytu!

Legalny bukmacher BetX wystartował ze swoją stroną internetową w dniu 28 maja, o czym informowaliśmy na łamach naszego portalu. Jedną z pierwszych rzeczy, które nietrudno u niego dostrzec, to bez wątpienia bonus bez depozytu. Rzadko zdarza się sytuacja, by nowy gracz na rynku od razu przyznawał pieniądze bez konieczności wpłacania własnych środków.

Pytacie nas, jak odebrać bonus bez depozytu w BetX oraz na czym dokładnie on polega. Przygotowaliśmy na waszą prośbę specjalny poradnik. Przyda się nie tylko tym, co już teraz interesują się tą promocją, ale także i osobom, które będą chciały odebrać darmowy bonus BetX za jakiś czas. Oczywiście, musimy mieć na uwadze, że promocja może nie trwać w nieskończoność i nie jest powiedziane, że znajdziemy ją też za miesiąc czy dwa.

bukmacher sts bonus bez depozytu
Darmowy bonus 29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE

BetX bonus powitalny. Gracz dostaje 30 PLN za rejestrację!

Bonus powitalny BetX to ponad 5000 złotych do odebrania. Suma ta robi wrażenie, ale zanim zdecydujemy się na wpłatę, możemy sprawdzić możliwości bukmachera całkowicie za darmo. To wszystko dzięki bonusowi bez depozytu, a dokładniej darmowemu kuponowi w wysokości 30 PLN.

Na stronie bukmachera BetX wystarczy dokonać rejestracji profilu, by mieć szansę na wykorzystanie dokładnie 30 PLN na obstawianie. Nie ma w tej ofercie nic szczególnie skomplikowanego, o czym informują komentarze w sieci, a także o czym przekonaliśmy się na własnej skórze, tworząc profil testowy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl320 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl50 PLN bez ryzykaBETONLINE

Trzeba pamiętać, że przygotowany przez BetX bonus bez depozytu to kupon, który trzeba wykorzystać jednorazowo. Kwota 30 PLN nie może być podzielona na mniejsze części, a na jej wykorzystanie mamy tydzień.

Jak założyć konto w BetX Polska, by odebrać 30 PLN za darmo?

Rejestracja konta u bukmacher BetX nie różni się zbytnio od tego, co znajdziemy na innych stronach typerskich w kraju. Po wejściu na stronę główną przechodzimy do formularza online, gdzie przyjdzie nam podać następujące dane:

Krok 1. – Na samym początku wymyślamy dla siebie nazwę użytkownika, hasło, a także podajemy adres e-mail i numer telefonu.

Rejestracja w BetX Polska. Krok 1
Rejestracja w BetX Polska. Krok 1

Krok 2. – Pora na bardzo podstawowe dane, czyli imię, nazwisko, numer PESEL, płeć czy data urodzenia. Bukmacher też wymaga wpisania naszego miejsca zamieszkania.

Rejestracja w BetX Polska. Krok 2
Rejestracja w BetX Polska. Krok 2

Krok 3. – Dwie zgody do zaznaczenia, utworzenie pytania pomocniczego oraz krótka weryfikacja, która ma potwierdzić, że nie jesteśmy robotami. Nic trudnego!

Rejestracja w BetX Polska. Krok 3
Rejestracja w BetX Polska. Krok 3

Krok 4. – Jeżeli wszystko odbyło się bez komplikacji, wyświetli się komunikat informujący o wysłaniu linku aktywacyjnego na podany adres e-mail. Pamiętajcie, by bukmacherowi zawsze podawać skrzynkę, do której macie dostęp!

Rejestracja w BetX Polska. Krok 4
Rejestracja w BetX Polska. Krok 4


Krok 5. – Wiadomość e-mail przychodzi natychmiastowo, a po kliknięciu odnośnika możemy przejść do działania!

E-mail aktywacyjny od BetX
E-mail aktywacyjny od BetX

BetX konto tymczasowe. Jak wygląda weryfikacja i ile czasu można grać bez dowodu?

Przygotowane przez bukmachera BetX konto tymczasowe pozwala na granie bez konieczności weryfikowania danych. Nie musimy od razu po rejestracji skanować dowodu tożsamości, by zagrać pierwszy kupon. Co ciekawe, nie trzeba tego nawet robić w celu odebrania bonusu bez depozytu w wysokości 30 PLN!

Konto bukmacherskie bez dowodu ważne jest w BetX przez 30 dni. Po tym czasie musimy niezwłocznie potwierdzić informacje, jakie podaliśmy przy rejestracji. Na szczęście, formalności nie trwają długo i w zasadzie sprawdzają się do kilku czynności:

  • przesłania zdjęcia dwóch stron dokumentu tożsamości. BetX akceptuje zarówno dowód, jak i paszport
  • wpisanie numeru konta bankowego, na który bukmacher ma przelewać nasze wygrane
  • podanie informacji o tym, skąd pochodzą pieniądze na obstawianie i ile planujemy wydawać na grę
  • ustawienie spersonalizowanych limitów

W momencie debiutu bukmachera na rynku na weryfikację danych trzeba było czekać dość długo, ale z biegiem czasu na pewno będzie z tym znacznie lepiej.

Konto tymczasowe BetX
Konto tymczasowe BetX

Jak wykorzystać darmowy kupon w BetX?

Nie pojawiła się w naszym przypadku żadna informacja o tym, że możemy już odebrać darmowy bonus w BetX. Nie wiemy, czy jest tak zawsze, ale wydaje się to nie mieć większego znaczenia, bo premia rzeczywiście na koncie była i bez problemu mogliśmy z niej skorzystać.

Skorzystanie z bezpłatnych 30 PLN nie jest niczym trudnym. Poradzi sobie z tym nawet osoba, która dopiero zaczyna obstawianie meczów w internecie. Wystarczy wybrać z oferty interesujące nas wydarzenia, a następnie zaznaczyć w bocznym panelu, że chcemy zagrać darmowy kupon. Dla ułatwienia wszystko prezentujemy wam na screenie.

BetX darmowy kupon 30 zł
BetX darmowy kupon 30 zł

Jeżeli kupon wejdzie, będziemy mogli obrócić pieniądze, a następnie je wypłacić. W razie przegranej nic nie tracimy, bo środki były własnością bukmachera, czyli nasz portfel w ogóle tego wszystkiego nie odczuwa.

Czy tego typu oferty są w stanie konkurować z najpopularniejszymi jak STS bonus bez depozytu czy Fortuna kod promocyjny? Czas pokaże!


BetX Polska Legalny bukmacher nr zezwolenia PS4.6835.164.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 20

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button