Kilka dni temu pisaliśmy, że działalność w naszym kraju rozpoczął nowy internetowy operator – PZBuk. Jest to marka należąca do Cherry Online Polska. Dziś postanowiliśmy sprawdzić jaki bonus czeka na nowych graczy.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej bukmachera PZBuk, na nowych graczy czeka darmowy zakład w wysokości 50 PLN.

Jak go odebrać? Wystarczy zarejestrować swoje konto, a następnie:

1. Postaw zakład za minimum 50 zł z kursem min. 2.0
2. Zaloguj się ponownie na swoje konto
3. Odbierz darmowy zakład!

Po spełnieniu warunków oferty powitalnej darmowy zakład pojawi się w zakładce „Darmowe zakłady”. Gracz może go wykorzystać na zakład wielokrotny w kwocie 50 zł z kursem minimum 2.0. Wygrana z darmowego zakładu nie podlega wymogom obrotu.

Regulamin bonusu w PZbuk

Do każdego bonusu bukmachera sporządzony jest regulamin, który dość często zawiera różnego rodzaju kruczki, dlatego postanowiliśmy sprawdzić co w trawie piszczy.

  • minimalna stawka to 50 PLN. Jeśli zagrasz za mniej to nie otrzymasz nic, jeśli za więcej to bonus wyniesie tylko 50 PLN.
  • zakład wielokrotny z kursem min. 2.0. Tutaj zaczynają się schody, ponieważ na kuponie muszą się znajdować przynajmniej dwa zdarzenia i każde musi posiadać kurs min. 2.0.
  • od momentu aktywowania oferty powitalnej – przyznania darmowego zakładu – użytkownik ma do 60 dni na wykorzystanie darmowego zakładu, niezależnie od czasu trwania oferty.

PZBuk program lojalnościowy

Ciekawą opcją w nowym bukmacherze jest program lojalnościowy PZBuk, w którym gracze zdobywają punkty za swoją aktywność, a następnie mogą je wymieniać na bonusy. Szczegóły tej oferty wyglądają następująco:

– REJESTRACJA KONTA: 600 PUNKTÓW – KAŻDY NOWO ZAREJESTROWANY GRACZ OTRZYMUJE NA START 600 PUNKTÓW

– CODZIENNE LOGOWANIE: 25 PUNKTÓW – PUNKTY LOJALNOŚCIOWE PRZYZNAWANE SĄ TYLKO ZA PIERWSZE LOGOWANIE W DANYM DNIU.

– ZATWIERDZONE DOKUMENTY. KAŻDY POPRAWNY I ZATWIERDZONY PRZEZ DZIAŁ WSPARCIA DOKUMENT TO 1000 PUNKTÓW.

– WPŁATA: GRACZ OTRZYMUJE PUNKTY, GDY DOKONA WPŁATY ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH NA KONTO W WYSOKOŚCI CO NAJMNIEJ 50 PLN. ZA KAŻDE WPŁACONE 50 PLN GRACZ OTRZYMUJE 50 PUNKTÓW.

Podsumowanie oferty bonusowej w PZbuk

Bonus powitalny w PZBuk nie powala i szczerze mówiąc liczyliśmy na coś więcej. Po pierwsze, kwota 50 PLN jest niska w porównaniu do konkurencyjnych bukmacherów w Polsce. Po drugie, kupon musi zawierać min. 2 zdarzenia i każde z kursem min. 2.0 czyli całkowity kurs kuponu wyniesie min. 4.0. Bardzo duże wymagania, średnio u legalnych polskich operatorów całkowity kurs kuponu waha się w granicach 1.9-2.1.

Jedynym naszym pozytywem jest to, że otrzymany bonus można wypłacić bez wymaganego obrotu. Jest to dość niespotykane.

Naszym zdaniem zdecydowanie lepszą opcją na ten moment jest założenie konta w Fortunie.

________________________________________________________________________TCherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

 


bonusy bez depozytu