Bukmacher legalny Fortuna Online ma na mecz Słowenia – Polska specjalne bonusy i promocje, które można wykorzystać tylko w dniu 6 września. Kto chce poznać szczegóły?

Bonusy i promocje specjalne w Fortuna Online na mecz Słowenia - Polska!
Bonusy i promocje specjalne w Fortuna Online na mecz Słowenia – Polska!

Fortuna specjalne bonusy

Bukmacher Fortuna przygotował, między innymi, bonus 20 PLN do wygranych kuponów, w którym znajdzie się typ na mecz reprezentacji Polski ze Słowenią. W tym przypadku trzeba spełnić kilka naprawdę prostych warunków.

Kupon promocyjny musi być zagrany za minimum 20 PLN brutto, musi być kuponem pre-match, AKO i zawierać przynajmniej jeden typ związany z piątkowym meczem Biało-Czerwonych.

Betfan kod promocyjny
Darmowy zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Bonus jest przyznawany w formie punktów FKP, a to oznacza, że nie trzeba go w żaden sposób obracać. Nie jest też w tym przypadku potrzebny jakikolwiek Fortuna kod promocyjny.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Promocje bukmacherskie na Słowenia – Polska

To jeszcze nie wszystko, co przygotowane zostało na 6 września. W godzinach 17.00 – 18.00 można stawiać kupony prematch z bonusem do wygranych w wysokości 14%. Z kolei między 21.00 a 21.30 wszyscy mają możliwość grania LIVE z premią 10%!

  • 14% więcej na kuponach PRE-MATCH
  • 10% więcej na kuponach LIVE
  • 20 PLN premii za jedną wygraną w ciągu dnia!

Do żadnej z opisywanych promocji nie trzeba się zapisywać. Fortuna dla każdego gracza przygotowała po jednej premii 20 PLN, ale już doładowania wygranych można otrzymać w dowolnej ilości!

Każdy może obecnie założyć dostępne u bukmachera Fortuna konto tymczasowe, czyli zarejestrować profil bez weryfikacji danych. To wyjątkowo proste, a przy tym legalne i bezpieczne!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.


Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin Serwis blogbukmacherski.pl przeznaczony dla osób pełnoletnich. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.