Mecz Towarzyski: Francja – Finlandia (Typ i Analiza)

W środę w ramach meczu towarzyskiego reprezentacja Francji podejmie zawodników z Finlandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:10. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 5. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Francja – Finlandia

Mecz Towarzyski: Francja – Finlandia

Ekipa gospodarzy jest w ostatnim czasie w bardzo formie. W rankingu FIFA zajmują drugie miejsce. Jest to zespół, który ma w swoich szeregach znakomitych zawodników, którzy w reprezentacji są świetni.

W Lidze Narodów po czterech kolejkach mają na swoim koncie, aż dziesięć punktów i lokują się na drugiej pozycji w swojej grupie. W poprzedniej serii gier pokonali na wyjeździe Chorwację 2:1. 

Jak legalnie obstawiać bez podatku? W zakładach Betfan cashback 600 PLN + obstawianie bez podatku na www.betfan.pl

Reprezentacja Finlandii to pięćdziesiąty pity zespół rankingu FIFA, który prezentuje się znacznie słabiej od najbliższego rywala. Zresztą Finlandia to reprezentacja, która raczej nikomu nie wywołuje gęsiej skórki. 

W Lidze Narodów grają w Lidze B. Aktualnie zajmują drugie miejsce, mając po czterech rozegranych meczach dziewięć punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali u siebie Irlandię 1:0. 

Finowie podczas niedawnego spotkania towarzyskiego z Polską udowodnili, że bardzo im daleko do najlepszych. Francuzi to inna liga piłkarska i nie powinni mieć większych problemów ze zwycięstwem.

MeczTypKursBukmacher
Francja – Finlandia11,20STS

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Mateusz Kaczmarczyk

Autor Mateusz Kaczmarczyk proponuje swoje typy i analizy z piłki nożnej. Skuteczne typy bukmacherskie z rzetelną analizą i wysokim wskaźnikiem yield. Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS! Kod promocyjny: BETONLINE
close-image