Forbet bez depozytu na sobotę, 22 grudnia!

Kończy się pomału kalendarz adwentowy promocji Forbet. Na dzisiaj, czyli 22 grudnia, bukmacher przygotował dla nowych graczy premię bez konieczności deponowania pieniędzy!

Forbet bez depozytu na sobotę, 22 grudnia!

Promocja obowiązuje tylko 22 grudnia i jest dostępna dla osób, które jeszcze nie są zarejestrowane na oficjalnej stronie bukmachera Forbet. Jeżeli nie masz w nim konta, możesz dokonać rejestracji w każdej chwili, co sprowadza się jedynie do wypełnienia prostego formularza.

Co należy zrobić, by zgarnąć sobotnią premię? 20 PLN jest prezentem, który otrzymuje się bez konieczności wpłaty pieniędzy. Oznacza to, że wystarczy ukończyć rejestrację i przejść weryfikację danych.

Który bukmacher najlepszy w tym miesiącu? Polski bukmacher eWinner oferuje 110 PLN bez ryzyka z kodem "BETONLINE" na www.eWinner.pl

Każdy z graczy otrzymuje taki sam bonus. Jego wartość nie jest zmienna, a także nie można jej wymienić na równowartość w postaci gotówki na konto bankowe.

Oferta specjalna kończy się wraz z zakończeniem 22 grudnia. Jest zatem niewiele czasu na to, by z niej skorzystać!

https://blogbukmacherski.pl/etoto-aplikacja-mobilna-obstawianie-przez-telefon/

Dodatkowe środki przyznane dzięki niej mogą być łączone ze standardowym bonusem powitalnym Forbet, jednak należy pamiętać, że w tym samym czasie nie można dokonywać obrotów dwóch przyznanych premii.

Kalendarz adwentowy Forbet jeszcze się nie skończył! Jeżeli masz już profil gracza u tego bukmachera, nie zapomnij sprawdzić, co przygotowano na niedzielę, 23 grudnia!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
600 PLN bez ryzyka (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl

Maksymilian Kot

Zajmuję się sportem i bukmacherką na dobre od parunastu lat. Od 5 - zupełnie zawodowo i profesjonalnie. Gram przede wszystkim live, nie lubię baseballu i nigdy przenigdy nie postawię kasy na Wisłę Kraków! Kontakt z autorem: kontakt @ blogbukmacherski. pl
Back to top button